Guns of Boom: знайомий движок під новими текстурами

Онлайн-шутер з крутим графічним оформленням, цікавими фішками, веселою атмосферою і морем зброї, але жахливо спрощеним геймплеєм

Гортаючи Playmarket у пошуках нової гри, натрапила на Guns of Boom – PvP із цікавою графікою і досить багатообіцяльними скриншотами. Чи вартий цей казуал-шутер вашої уваги і чому скриншоти виявилися кращими, ніж геймплей?

FunGun – графіка

Графічне оформлення нагадує старі добрі ПК-шутери формату «бігай і стріляй», на кшталт першого MadMax, HalfLife або Quake. Текстури мультяшно-яскраві і різнобарвні, моделі спрощені, місцями низкополігональні, але цілком якісні. До анімації теж особливих претензій немає – як для мобільного шутеру дуже непогано.

Огляд Guns of Boom

На графіці явно не економили, тому «обгортка» в Guns of Boom що треба, чіпляє з першого погляду і привертає увагу як новачків, так і олдскульних геймерів. Зі звуками трохи гірше – постріли одноманітні і не дуже якісні, вибухи теж, звуковий супровід бідний, хоча всі необхідні ефекти присутні.

Знов за рибу гроші

Трохи раніше мені вже доводилося робити огляд на Heroes of War, так ось, геймплейно Guns of Boom – повний клон. Складається враження, що той самий розробник натягнув на свій движок нові текстури і «косить» по повній із шанувальників жанру. Розчарування просто не передати словами. Таке ж стандартне управління (так, непогане, але можна ж краще!) і та ж фішка з «автопострілами».

Як можна робити в PvP автоматичну стрільбу? В онлайн-шутерах усе залежить від спритності та реакції гравця, а тут – навів приціл, «піф-паф» – ви вбиті. У підсумку перемагає або «найтовстіший» опонент, або група, в якій більше стволів. Весь азарт геймплею зводиться до вміння швидко бігати і вдало шукати укриття. Жанр «бігай і стріляй» деградував до «бігай і ховайся».

Веселий і динамічний шутер, показаний на скринах, фактично проходить так: збирається команда, якщо організована – йде натовпом і валить у 4-5 стволів розрізнених супротивників, якщо ні – валять її. Як виняток зустрічаються крейзі, які вибігають відразу вперед, живуть безглуздо і вмирають яскраво.

Guns of Boom: знайомий движок під новими текстурами

Урізноманітнити це все спробували за допомогою режимів гри, численних карт і вагону зброї. І карти, і зброя, і навіть режими – прекрасно, круті і потрібні фішки для PvP, але чи можуть вони компенсувати геймплей…?

Висновки

Guns of Boom – онлайн-шутер з крутим графічним оформленням, цікавими фішками, веселою атмосферою і морем зброї, але жахливо спрощеним геймплеєм. Можливо, новачки таке оцінять, але любителям жанру рекомендую обходити стороною гру – вас просто задавлять масою.

Офтоп від автора: останнім часом спостерігається творчий застій, тому якщо вас цікавить будь-яка гра на Android – пишіть у коментарях, і я постараюся зробити огляд на неї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я