Вівторок, 23 Липня, 2024

Як легко спланувати подорож з Google Trips

Здається, у «корпорації добра» є мобільні додатки та сервіси для будь-якого життєвого випадку. Нещодавно з’явився додаток Google Trips, який дозволяє швидко та зручно скласти програму майбутньої подорожі. Додаток доступний у версіях для iOS та Android. Власне, Google Trips можна охарактеризувати як оболонку для роботи з базами знань Google, котрі можуть бути корисними туристам.

google_trips01
Для початку необхідно ввести дати початку і завершення подорожі. Додаток просканує пошту Gmail і автоматично додасть інформацію про бронювання. Це зручно під час зарубіжних мандрівок та використання  сервісів чи ресурсів на кшталт booking.com.

google_trips02
Наступний крок після створення подорожі  – завантажити офлайн-фрагмент карти вибраного регіону та іншу важливу інформацію. Для цього варто лише клацнути на відповідній позначці, що розміщена на головному екрані. Завантаживши частину даних у пам’ять пристрою, ви збережете час, трафік та ресурс батареї. Однак для перегляду фото та навігації необхідне з’єднання з інтернет.

google_trips03
Тепер можна переглянути списки пам’яток та популярних визначних місць. Інформація доступна у вигляді списків, а також може відображатися у вигляді позначок на мапі. Можна вибирати самостійно або покластися на додаток, який запропонує список місць на основі аналізу активності в обліковому записі. Два пункти подорожі – активний відпочинок (Things to do) та відвідини місць громадського харчування (Food&Drink) містять вичерпні дані, достатні для планування дозвілля під час подорожі.

google_trips04
Для кожного з місць доступні фото (з Google), відгуки інших користувачів, швидкий перехід на сайт, номер телефону та відображення маршруту від вашого поточного місцезнаходження. Це дуже зручно, оскільки немає потреби переключатися між кількома додатками, наприклад, нотатками, мапою та Foursquare.

Усі місця, які ви збираєтесь відвідати, можна додати до списку «вибраних» (Saved places), який відображається окремим пунктом. Цей список також можна переглянути у вигляді позначок на мапі.

google_trips05
Пункт «Плани на день» відображає списки туристичних маршрутів для поточної локації. Кожен пункт маршруту відображається на мапі, зі стислою анотацією та зазначенням часу, який зазвичай відвідувачі проводять у цьому місці, та часу, котрий необхідний, щоб дістатися сюди пішки. Таке подання інформації не так давно з’явилось на мапах Google і дозволяє раціонально планувати свій час. Можна підібрати маршрути на цілий день, вранішній або післяобідній час. Редагувати маршрути, запропоновані програмою, не можна, проте легко створити свої власні, просто відмітивши необхідні місця на мапі.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися