Четвер, 13 Червня, 2024

Як Microsoft зробила безплатне платним

Хоча Microsoft популяризувала серед користувачів думку, що її нова ОС буде безоплатною, насправді це виявилося не так. Причому мова не йде про купівлю системи через рік після її випуску. За деякі звичні раніше функції доведеться платити всім.

Про те, що безплатно отримати Windows 10 можна було лише при оновленні впродовж першого року, знали всі: Microsoft постаралася донести цю інформацію. Звичайна покупка нової ОС у версії Windows 10 Home обійдеться у $119,99, Windows 10 Pro – $199,99. У разі, якщо користувач захоче перейти з Home Pro, йому ця опція буде доступна за ціною $99,99.

Але на цьому трати не завершаться, адже звичні раніше безоплатні утиліти в ній тепер стали платними або отримали вбудовану рекламу. Так, за повернення можливості відтворення DVD-дисків через офіційний плеєр для Windows 10 доведеться віддати $15. Із цією сумою доведеться розпрощатися і користувачам, які оновили операційну систему чесним шляхом.

Безплатний пасьянс «Косинка» коштує тепер $10 на рік. В іншому випадку користувачеві доведеться миритися з набридливою рекламою.

До того ж Microsoft буде заробляти на даних користувачів – у ліцензійній угоді вона забронювала собі право робити з інформацією що завгодно. Причому на сервери компанії відправлятимуться вкрай важливі відомості: паролі, тексти листів, контакти тощо. Але експерти поки не можуть оцінити потенційний прибуток від цього.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися