Середа, 24 Липня, 2024

Як підключити ноутбук до телевізора

Бувають ситуації, коли потрібно підключити ноутбук до телевізора, наприклад, для перегляду улюблених фільмів або ж використання телевізора для більш комфортної роботи на комп’ютері. Для цього існує кілька способів.

За допомогою S-Video

Порт S-Video є в багатьох ноутбуків. Дане з’єднання не може забезпечити високу чіткість (HD-якість) і несе в собі лише відеосигнал. Тому для передання звуку потрібно буде ще підключити окремий аудіокабель – у роз’єм 3,5 мм (від гнізда для навушників на ноутбуці до аудіовиходу на телевізорі). На задній панелі телевізора обов’язково повинен бути або S-Video порт, або вхід SCART. Якщо на телевізорі немає порту S-Video, потрібно додатково купити перехідник SCART.

За допомогою VGA

Якщо ваш ноутбук вже відсвяткував п’ятиліття, тоді в ньому гарантовано є вихід VGA, який також іноді зустрічається у сучасних моделях. Якщо такий вихід є на великому екрані, стандартний VGA-кабель разом з аудіокабелем зможуть забезпечити перегляд фільмів HD-якості.

Якщо такого роз’єму на телевізорі не знайшлося, доведеться купити конвертер VGA-сигналу і перетворити його на S-Video. Конвертор слід приєднати до ноутбука і за допомогою кабелю S-Video здійснити підключення.

За допомогою HDMI

Якщо на обох пристроях наявні HDMI-порти – це кращий варіант з’єднання, що надає відмінну якість передання сигналу. Потрібно просто купити HDMI-кабель і підключити відповідні порти.

Якщо телевізор має тільки DVI-D порт, потрібно буде придбати кабель HDMI-DVI-D.

За допомогою бездротового з’єднання

Найбільш сучасним способом з’єднання ноутбука і телевізора можна вважати бездротове з’єднання. Для цього потрібно купити комплект Q-Waves Wireless USB AV. Приймач підключається до VGA або HDMI-порту на телевізорі за допомогою спеціального кабелю. До ноутбука приєднується спеціальний USB-адаптер. Радіус його дії поширюється на 10 метрів. Для нормальної роботи адаптера ноутбук повинен знаходиться в тій же кімнаті, що й телевізор.

За матеріалами: techno.bigmir.net

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися