Як в інтернеті оцінити автомобіль

Якщо ви придбали новий автомобіль, а старий вам не потрібен, непогано було б останній продати. Вартість машини можна визначити на око або спираючись на ціни подібних автівок. Але для точнішого аналізу можна скористуватись спеціальним сервісом eTachki.com, про який ми розповімо далі.

Що собою являє

Сервіс eTachki.com – це бренд ТОВ «АвтоДіл», що оцінює автівки, які були у використанні. Поки що його покриття невелике. Є два офіси в Києві (по одному на правому та лівому березі), а також по одному представництву у Львові, Харкові, Дніпропетровську та Миколаєві.

Як бачимо, географія надання послуг поки що досить невелика. Проте завітати до відділення вам знадобиться лише в тому разі, якщо ви вирішили продавати авто саме цьому сервісу. Якщо ж ви просто хочете дізнатись, скільки за нього просити, то наявність у місті відділення ролі не грає, адже все можна зробити через сайт.

Як працює

Щоб скористатись послугами сервісу, треба зайти на сайт та зробити декілька простих кроків. На головній сторінці ви одразу побачите інструмент оцінювання.


Спершу треба вибрати рік випуску вашого автомобіля. Тут головний мінус у тому, що сервіс не працює з машинами старшими за 15 років, тож мінімальний рік випуску – 2000.


Далі обираємо виробника. Усього доступні 42 марки, тож якщо ваша машина не належить до справжньої екзотики, її ви знайдете без проблем.

Далі обираємо модель.

Після цього активується кнопка оцінювання. Тут схема роботи схожа – треба вказати більш детальні параметри машини. Спочатку вибираємо модифікацію, потім вказуємо пройдений машиною кілометраж та вибираємо регіон. Також треба у відповідному полі вказати адресу електронної скриньки.

Коли все це зроблено, на екрані з’явиться орієнтовна вартість вашої автівки.

На цій же сторінці ви одразу можете заповнити заявку на зустріч з менеджером для точнішого оцінювання машини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я