Як передбачалося: люди навмисне потрапляють у ДТП з робомобілями

Людську агресію також відчувають не лише робомобілі, а й інші роботи.

Ще у 2016 році експерти прогнозували, що люди будуть навмисне підставляти машини на автопілоті. Нині багато таких робомобілів вийшли на дороги загального користування, і виявилося, що люди дійсно куражаться з роботизованих авто. У Каліфорнії пішоходи самі провокують ДТП з безпілотними машинами, йдеться у звіті транспортного департаменту цього штату.

Щонайменше дві із семи цьогорічних дорожніх пригод, у яких брали участь автономні автомобілі, сталися з вини людей. Першою цього року була подія 2 січня 2018 року, коли пішохід перебіг вулицю, щоб зіткнутися з автономним Chevy Bolt EV. Автомобіль стояв і чекав, поки люди перейдуть дорогу. При цьому пішохід кричав і врізався в ліву частину бампера всім тілом. Людина не постраждала, а робомобіль залишився без лівого заднього ліхтаря. Потім 28 січня в сусідньому кварталі водій таксі вийшов зі своєї машини, підійшов до автономного автомобіля і вдарив по лівому пасажирському вікну. На склі залишилися подряпини, але поліцію не викликали.

Людську агресію також відчувають не лише робомобілі, а й інші роботи. У грудні 2017 року у Сан-Франциско місцевий притулок для тварин прибрав свого робота з вулиці, тому що жителі і бездомні були ним незадоволені. Один з мешканців зловив його в пастку і залив всі його сенсори соусом барбекю. У квітні 2017 року Кремнієвій долині п’яний чоловік напав на робота-охоронця, який патрулював автостоянку. Нападник стверджував, що просто хотів протестувати його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я