Вівторок, 16 Квітня, 2024

Samsung може перестати випускати смартфони – інсайдер

Відомий китайський інсайдер Ice Universe, який надавав масу достовірної інформації про різні смартфони та датчики зображення Samsung, натякнув, що компанія може перестати виробляти телефони. Samsung фокусується на інших напрямках, де вона досягла успіхів

Для Samsung відхід з ринку смартфонів буде не дуже болючим, повідомляє інсайдер.

«Можливо, для Samsung Group, навіть якщо вона відмовиться від свого бізнесу з виробництва мобільних телефонів, це буде невелика втрата. Samsung фокусується на напівпровідниках, біотехнологіях та штучному інтелекті. Навіть якщо бізнес мобільних телефонів зникне, Samsung, як і раніше, буде відмінним постачальником, як і LG», – пише він у Twitter.

Ice Universe часто критикує Samsung, оскільки вона не робить висновків і поступається китайським конкурентам. Хоча має всі необхідні технології та ресурси для того, щоб першою впроваджувати інновації в смартфонах.

Samsung є топовим виробником на світовому ринку смартфонів. У першому кварталі 2022 року частка світового ринку смартфонів Samsung становила 23,4 відсотка. Попри це в 2021 році Samsung припинила існування свого підрозділу мобільних телефонів як окремого підприємства.

Одна з причин реструктуризації мобільного підрозділу Samsung – поступове зменшення прибутковості смартфонного бізнесу на фоні жорсткої конкуренції. Хоча мобільний приніс найбільший дохід (24,2 мільярда доларів США) для Samsung у третьому кварталі 2021 року, напівпровідниковий бізнес Samsung приніс 22,6 мільярда доларів США прибутку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися