Субота, 9 Грудня, 2023

Де слухати музику в інтернеті: 5 альтернатив «ВКонтакте»

Одна з головних причин невдоволення багатьох українців блокуванням ВК – це втрата доступу до величезної бази музики, яка є в цій соцмережі. Ми підібрали декілька легальних сервісів, які зможуть замінити “ВКонтакте” для меломанів.

Google Music або Apple Music

Google Music коштує 59 грн/міс, а Apple Music - $5

Найпростіший спосіб отримати доступ до гігантської фонотеки – оформити передплату на сервіс Google Music  або Apple Music. Користування музичним сервісом від Google коштує 59 грн/міс, від Apple – $4,99/міс для українського Apple ID.

Обидві служби мають фонотеку з мільйонами записів, зручний інтерфейс, додатки для обох мобільних ОС та можливість офлайнового прослуховування музики. До того ж кожен з них пропонує 3 місяці безплатного користування після реєстрації. Тобто ви можете спробувати обидві платформи та визначитись, який вам більше до вподоби, не витративши жодної копійки.

Deezer

Deezer доступний для Android та iOS

Якщо ж ви волієте не витрачати грошей на музику, можна пошукати безкоштовні варіанти. Один з найкращих сервісів, який доступний в Україні, називається Deezer. Там можна підбирати музику за жанрами та улюбленими виконавцями, постійно з’являються нові треки, доступний британський чарт та подкасти, є додатки для Android та iOS.

Перший місяць користування сервісом безкоштовний, потім можна або придбати передплату (7 євро на місяць), або продовжувати користуватись безплатно, але з деякими обмеженнями – без можливості прослуховування офлайн та з рекламою.

Spotify

Spotify дозволяє за $10 на місяць можна зберігати треки на пристрої

Ще один схожий сервіс – Spotify – в Україні офіційно не доступний. Але використання VPN (найпростіший спосіб – встановити браузер Opera, та в настройках безпеки поставити галочку напроти пункту VPN) дозволяє обійти це обмеження та отримати доступ до сервісу, що має у своїй фонотеці декілька мільйонів записів.

За $10 на місяць можна зберігати треки на пристрої, а в безкоштовному варіанті слухати тільки онлайн. До того ж є труднощі з установленням додатка для Android. Через те, що його немає в українському Google Play, вам доведеться встановлювати програму за допомогою завантаженого з мережі APK-файлу. А на iOS доведеться завести американський акаунт в AppStore.

SoundCloud

SoundCloud працює з Android та iOS

А от із сервісом SoundCloud таких проблем нема. Він абсолютно безкоштовний, додатки для мобільних пристроїв без проблем встановлюються з офіційних магазинів, їхній інтерфейс вельми зручний. Єдиний недолік – у фонотеці відсутні багато популярних виконавців.

Радіо та інші альтернативи

Найкращі online radio це - TuneIn Radio, Radio FM, PlayTime

Якщо ви є прихильником конкретних жанрів, а не виконавців, то вам допоможуть різноманітні онлайн-радіо. Достатньо пошукати їх за запитом «назва жанру + online radio», як отримаєте десятки результатів. Для більшої зручності можна встановити додатки для смартфона. Це, наприклад, TuneIn Radio, Radio FM, PlayTime. Вони зазвичай безкоштовні, можливо, вам запропонують заплатити за деякі розширені функції.

І, звісно, ніхто не забороняє завантажити якийсь медіапрогравач на смартфон чи ПК та слухати музику у форматі MP3, OGG чи ACC. Якщо у вас немає файлів, їх можна завантажити з того ж ВК, просто зберігши музику зі свого плей-листа. За замовчуванням цього робити не можна, але існує багато додатків для браузерів та сайтів в інтернеті, за допомогою яких це зробити дуже легко.

Читайте також: Як завантажити на комп’ютер музику з «ВКонтакте»

Також багато сайтів та додатків дозволяють завантажувати кліпи з YouTube, залишаючи сам лише звук та конвертуючи їх в аудіформат.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися