П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як розпізнати оригінальні навушники Епл

Всі оригінальні навушники Apple відрізняються високою якістю звучання, яке вигідно вирізняє їх серед більшості подібних аксесуарів. Але, на жаль, через недосвідченість можна легко нарватися на підробку, яка принесе лише розчарування. І йдеться не про грубі незграбні підробки під бренд, адже зараз такі речі навчилися робити максимально схожими на оригінал. У цій статті фахівці інтернет-магазину Stylus підготували перелік нюансів, на які потрібно звернути увагу, щоб не потрапити на неякісний товар.

Якість упаковки

Звичайно, покупка в офіційному магазині або перевірених точках однозначно убезпечить вас від придбання підробленої техніки та аксесуарів. Але не завжди така можливість існує або є необхідність придбати гаджет «з рук». У такому випадку почати вивчення товару, що купується, потрібно з упаковки.
Варто відразу відзначити, що навіть картонні коробки оригінальної продукції Apple міцні та надійні. На самій коробці має бути серійний номер. Нанесення інформації як на упаковці, так і на інструкції у «яблук» не чорного, а темно-сірого кольору. Під кришкою коробки має лежати інструкція, а зарядний кейс – у спеціальному лотку.

Відмінності дизайну кейсів оригінальних навушників Apple

Якщо перед покупкою можна потримати кейс в руках, то визначити підробку буде вкрай просто. У оригінального кейсу поверхня ідеально гладка, кришечка відкривається та закривається плавно, без зайвих зусиль. Звичайно, нічого не повинно бовтатися, надмірно клацати та люфтити.

Ще один важливий визначальний фактор – колір. У оригінального Apple колір кристально чистий білий, починаючи від коробки і закінчуючи безпосередньо навушниками. У підробках колір переходе в сірий, жовтий, може навіть здаватися трохи брудним. Китайські написи, незалежно від шрифту та кольору – теж ознака несумлінності продавця. На кейсі завжди є напис Designed by Apple in California. Assembled in China.

На корпусі також знаходиться діод, який світиться білим, зеленим або помаранчевим залежно стану заряду. Важливо, що діод перебуває під пластиком, а не зовні.

Різниця у дизайні навушників

Якщо ви хоч раз бачили оригінальні навушники Apple, то виявити підробку в більшості випадків не складе труднощів. У справжніх AirPods форма плавна, витончена і навіть логічна. Тоді як підроблені «вуха» мають набагато більш незграбні риси. До речі, саме тому до оригінального кейсу такі девайси не влізуть.

На динаміках решітки виконані з тонкого металу, тому добре чистяться та довго носяться. У підробок найчастіше встановлена ??тканинна сіточка, яка швидко рветься. У кращому випадку, там буде металева сітка, але досить груба і, швидше за все, провалюється.

Кожен навушник промаркований в залежності від сторони, для якої призначений: L-left, R-right. Маркування також сіре, а не чорне. Кожна деталь навушника ідеально підігнана одна до одної, завдяки чому не з’являються зайві зазори.

Різниця у звучанні

Купертинівці не даремно так працюють навіть над такою, здавалося б, дрібницею, як навушники. Звук оригінальних AirPods, особливо останніх лінійок, м’який, баси густі, а верхній регістр не тисне на вуха. У підробках баси не будуть так добре помітні, а при підвищенні гучності швидко «вилізуть» всі неприємні нюанси. У підроблених навушниках у верхньому регістрі з’являються хрипи, шуми, деренчання, а гучність починає «рвати» барабанні перетинки.

І ще кілька способів максимально швидко відрізнити оригінал від підробки. Зверніть увагу на ціну. Apple AirPods навіть із відносно бюджетних лінійок не коштуватимуть дешево. У жодному магазині не встановлять ціну, яка явно не відповідає бренду. Тому надто дешеві «яблучні» навушники мають насторожити.

До того ж, смартфони Apple не розпізнають «чужого». Якщо піднести оригінальні увімкнені (відкриті) навушники до телефону, він знайде їх практично моментально і запропонує підключити. Підробку iPhone просто не побачить. Тому при можливості відкрити кейс – це найшвидший і простий спосіб переконатися в оригінальності гаджета, що купується.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися