Середа, 17 Квітня, 2024

Як вчити іноземні мови по-сучасному

Із сучасними онлайн-технологіями освоїти англійську, німецьку чи інші мови стало значно простіше. В інтернеті є багато сервісів – від уроків через браузер до електронних посібників у смартфоні, – які допоможуть вивчати слова та вчитися правильній вимові. Ось добірка найпопулярніших онлайн-платформ та спільнот для опанування іноземних мов.

Онлайн-уроки

VERBAL PLANET – британська тренувальна платформа, яка надає бажаючим вивчити іноземну мову вчителя, котрому ця мова рідна. Викладачі займаються зі своїми студентами через Skype. Навколо цієї платформи вже утворилася велика спільнота, завдяки чому через Verbalplanet можна вчити будь-яку з доступних 20 мов.

OMNILIGUA – цей італійський сервіс дозволяє практикуватися в англійській, французькій, німецькій, іспанській та російській мовах. На вибір доступно кілька типів занять – від 60-хвилинного спілкування з носіями мови до граматичних семінарів і професійних практикумів. Окрім цього, платформу можна використовувати в ролі перекладача.

SKAPAGO – зацікавленим в освоєнні германо-скандинавських мов варто обирати сервіс Skapago. Ця школа пропонує індивідуальні заняття через Skype.

MYLINGOTRIP – грецька платформа, яка, окрім звичних уроків через відеозв’язок, також надає аналіз результатів та відгуки репетиторів, щоб можна було стежити за своїми успіхами.

SKYPE LANGUAGE – Skype-language є російською онлайн-школою, яка пропонує класи з вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, грецької, португальської, китайської та російської мов. Самі викладачі живуть у різних країнах світу.

Неформальні спільноти

SKYPE COMMUNITY – у цій спільноті беруть участь сотні користувачів, які хочуть вивчити нову мову, відточити свої знання чи просто допомогти іншим. У Skype Community можна швидко зв’язатися з обраним партнером та почати розмовляти.

CONVERSATION EXCHANGE – у Conversation Exchange роблять ставку на пошук співрозмовника, який найкраще підходить, для чого в кожного учасника є сторінка зі списком характеристик та побажань.

MY LANGUAGE EXCHANGE – у ній беруть участь користувачі зі 133 країн, які розмовляють 115 мовами. Спілкуватися з ними можна у традиційний спосіб – листуванням. Окрім цього, платформа також пропонує голосовий чат, онлайн-словник, навчальний план від професійного викладача та індивідуальний блокнот для записів.

ITALKI – це популярна соцмережа, у якій беруть участь тисячі викладачів та ентузіастів з усього світу. Ця платформа дозволяє переглядати профілі кандидатів та відгуки їхніх партнерів. Крім звичайних платних онлайнових занять, Italki також дозволяє учасникам безоплатно спілкуватися один з одним через листування та форуми.

THE MIXXER – безплатний ресурс, який навчає через Skype. Ця платформа також доступна для викладачів, які можуть публікувати свої думки в письмовому вигляді або ділитися ними через Skype.

Вивчення іноземної на ходу

DUOLINGO – підтримує понад 10 європейських мов, з есперанто включно. Кожен урок складається з різних завдань на вимову, прослуховування, переклад тощо. А для більшої мотивації програма показує, скільки днів поспіль користувач займається іноземною мовою.

TUTORLE – програма згодиться тим, хто хоче розширити свій словниковий запас. Вона дозволяє створити власний словник і заносити до нього невідомі слова. Або можна завантажити один із готових і йти по ньому. Для закріплення знань в утиліті є система перевірок і тестів.

FLASHCARDS+ – ця програма також призначена для запам’ятовування слів, для чого вона використовує систему карток. Її творці – студенти Гарвардського університету.

MICROSOFT TRANSLATOR – програма стане в пригоді під час роботи з іноземними текстами. Достатньо навести камеру на уривок чи набрати його у відповідне поле, і вона перекладе його. При цьому утиліта може працювати без інтернету – необхідні словникові бази завантажуються на жорсткий диск.

За матеріалами: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися