Середа, 6 Грудня, 2023

Як видалити клавіатурні скорочення в iOS

Зручна ідея скорочень (коли при введенні деякого тексту, наприклад, «і т.д.», система міняє його на «і так далі») для власників кількох гаджетів Apple може перетворитися на проблему. Адже через недоробку в цій функції скорочення не видаляються з резервної копії на пристрої, а зберігаються в iCloud.

Щоб цього уникнути, необхідно на всіх Apple-пристроях (як під управлінням iOS, так і на Mac OS X) виконати такі дії:

1) перейдіть у пункт меню «Основні» в додатку «Налаштування» і виберіть «Клавіатура». На Mac перейдіть у «Системні налаштування», потім – у підрозділ «Клавіатура»;

2) на iOS виберіть «Заміна тексту», на Mac – розділ «Текст»;

3) за допомогою свайпів вліво по рядках у списку скорочень і за допомогою кнопки «-» на Mac видаліть необхідні клавіатурні скорочення.

4) перейдіть у розділ iCloud-налаштувань iOS, потім виберіть «Сховище» і натисніть «Управляти». Знайдіть у списку ваш пристрій і перейдіть до управління сховищем. Видаліть резервну копію пристрою. На Mac дані дії виконувати не потрібно, оскільки резервні копії OS X створюються за допомогою Time Machine;

5) на iOS-пристроях створіть нову резервну копію. Для цього перейдіть у «Налаштування», потім у iCloud, далі – у «Резервні копії» і виберіть відповідний пункт меню.

 

Після видалення старих копій і створення нових віддалені клавіатурні скорочення вже не відновляться на пристрої. Важливо проводити дані дії одночасно на всіх «яблучних» апаратах.

За матеріалами: 4Pda.ru

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися