Як відновити архівні чати Whatsapp

Спілкуючись через месенджер Whatsapp, діалоги можна не видаляти, а відправляти до архіву.

Спілкуючись через месенджер Whatsapp, діалоги можна не видаляти, а відправляти до архіву. Так вони не заважатимуть на головному екрані і при цьому не зникнуть. За потреби можна буде відновити архівні чати.

Whatsapp

Щоб відправити якийсь діалог на зберігання, необхідно в ньому виконати лівий свайп. З’явиться меню додаткових опцій, у якому треба вибрати кнопку «Архів». Після цього листування зникне з головного вікна чатів.

Відновити архівований діалог можна, якщо у Whatsapp перейти в вікно чатів. Його треба прокрутити до самого верху та свайпом униз викликати меню. На екрані над панеллю пошуку з’явиться опція «Архівовані чати».

Існує два способи відновлення листування. Можна просто тапнути по ньому та зайти всередину, щоб подивитися. Якщо свайпнути його вліво та вибрати опцію «Розархівувати», тоді листування повернеться в головне вікно чатів.

Окрім цього, відновити чати Whatsapp можна, якщо відправити такому контакту нове повідомлення. Після цього в меню діалогу стане доступним усе попереднє листування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я