Середа, 6 Грудня, 2023

Усі анонси Apple з конференції розробників WWDC 2019

Apple провела свою щорічну презентацію нових продуктів. На конференції WWDC 2019 показали нові програмні та апаратні рішення, які користувачі отримають уже скоро. Презентація тривала більше трьох годин, і ось всі показані на ній анонси.

iOS 13

На конференції очікувано презентували нову версію мобільної операційної системи iOS. Випуск №13 має на меті загальне підвищення продуктивності. В Apple обіцяють значне збільшення швидкості роботи Face ID, а також істотне прискорення процесу запуску додатків.

В iOS 13 з’явився темна тема оформлення, оновлена дефолтна клавіатура. Окрім цього, вендор переробив деякі додатки, і додалися нові, наприклад, інструменти редагування фото і відео.

iPad OS – iOS для iPad

Окремо варто відзначити новий випуск iOS для планшетів iPad. В Apple розповіли, що нова версія краще адаптована до багатозадачності, наприклад, підтримує функцію поділу екрана. Також істотно переробили домашній екран з віджетами.

watchOS 6

Годинники Apple також отримали нову операційну систему, яка дає збільшений набір циферблатів, а також повноцінну підтримку веб-магазину App Store. Також у цій ОС продовжили розвиток функцій для відстеження активності користувача.

macOS Catalina

Операційна система macOS 10.15 Catalina для комп’ютерів Apple отримала підтримку додатків для iPad. На презентації Apple продемонструвала лише три такі програми, але пообіцяла, що список розшириться. Окрім цього, очікувано повідомили про відключення iTunes, який замінять окремі додатки для прослуховування музики, подкастів і перегляду телебачення.

tvOS 13

Телевізійна приставка Apple також отримала нову ОС. У ній з’явилося багато функцій, серед яких – підтримка контролерів ігрових консолей PlayStation 4 і Xbox One. Ця опція стане в пригоді після запуску ігрового сервісу Apple Arcade.

Mac Pro

В Apple оновили свій настільний комп’ютер Mac Pro, який традиційно став найпродуктивнішим комп’ютером за всю історію Apple. У новинки, на відміну від попередньої моделі, залишили можливість оновлення заліза. Комп’ютер, що нагадує терку для овочів, коштуватиме від $5999.

Pro Display HDR

Разом з комп’ютером на конференції показали 32-дюймовий монітор Retina Pro Display HDR. Його роздільна здатність складає 6K, і він націлений на професійних фотографів і відеоредакторів. Ціна девайсу – від $4999. Спеціальна підставка для монітора буде продаватися окремо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися