Які переваги у смартфона Xiaomi Redmi

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

У 2013 році Xiaomi представила марку Redmi як лінійку смартфонів, більш доступних в порівнянні з оригінальною Mi-серією. Новий бренд потрібен був з двох причин. По-перше, там використовувалися дешевші комплектуючі, що гіпотетично мало на увазі більш високий відсоток браку. І Xiaomi не хотіла псувати імідж. По-друге, в Xiaomi спочатку розуміли, що грати в продукт першої ціни – це згубна затія. І Redmi потрібен був, щоб Xiaomi не асоціювати з дешевими смартфонами. Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128Gb Green один з кращих варіантів серед представленої лінійки.

Однак історія склалася інакше. Виявилося, що рівень технічного розвитку досить високий і брак навіть в смартфонах з дешевими комплектуючими трапляється досить рідко. А покупці, спробувавши Redmi, зрозуміли, що смартфони дешевші, але не набагато гірші, ніж великі MI-моделі. У Xiaomi це зрозуміли і стали активно розвивати бренд, запустивши цілі лінійки розумної техніки. А серед смартфонів Redmi з’явилися свої моделі для різних цінових сегментів. Лінійка Redmi Note в портфелі компанії відповідає за середній ціновий сегмент.

У комплекті з апаратом йде темний чохол, крізь який вже і не розглянути оригінальний колір. Чохол товстий, щільний, в руках не ковзає. В чохлі є заглушка для роз’єму USB Type-C. Всім, хто не впевнений у своїй спритності, рекомендується носити цей чохол. З ним ймовірність упустити смартфон з рук значно знижується.

Дисплей

Описуючи екран, хочеться сказати, що він відповідає своєму ціновому сегменту. Екран великий – 6.53 дюйма, але у старших моделей ще більше, 6.67 дюйма.

Заявлена яскравість екрану – 450 ніт. Тут варто зазначити, що у старших моделей також заявлена яскравість в 450 ніт, але нехай це вас не обманює. У всіх трьох смартфонах яскравість дотримана. Але це яскравість в ручному режимі. Якщо включити «авто», то старші моделі можуть розганятися майже до 600 ніт. Наприклад, Redmi Note 9s «вибив» при вимірі 593 ніт. Тестовий зразок так, на жаль, не вміє. В авторежимі він видає 470 ніт. Яскравість гідна, і навіть на яскравому сонці можна розгледіти, що відбувається на екрані. Але це базова яскравість, для комфортної роботи на сонці хочеться екран від 550 ніт.

Користувачі відмічають, що представлений смартфон має дуже багато переваг в порівнянні навіть з моделями пристроїв високого цінового сегменту. Тому ви можете придбати непоганий гаджет за невисоку ціну.