Вівторок, 25 Червня, 2024

Які смартфони найбільш «живучі»

Аналітична компанія Kantar Worldpanel виявила, які смартфони подобаються користувачам найбільше, а які власники змінюють якомога частіше.

Незважаючи на втрату позицій у всьому світі, лідером дослідження стали смартфони канадської компанії BlackBerry. Саме їхні власники найрідше змінюють свої гаджети на нові. У середньому власник BlackBerry користується одним смартфоном близько 32 місяців, тоді як середньостатистичний споживач змінює свої пристрої приблизно раз на 22 місяці.

Фахівці вважають, що настільки довге використання одного і того ж телефона пов’язано з тим, що багато користувачів воліють купувати смартфони з контрактом на 2 роки. Проте незабаром ситуація може змінитися, оскільки зарубіжні мобільні оператори стали відмовлятися від традиційного дворічного контракту на користь розстрочки.

Також у Kantar Worldpanel з’ясували, що найчастіше свої апарати змінюють власники смартфонів Lumia від Microsoft – у середньому раз на 16 місяців.

Для порівняння, користувачі iPhone купують новий телефон раз на 25 місяців, але останнім часом усе більше людей оновлюються щорічно. Водночас користувачі продукції Samsung ходять з одним апаратом у середньому 18 місяців.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися