Неділя, 25 Лютого, 2024

Якою буде найбільша у світі яхта

Розмір яхт – це одна з головних дисциплін змагань між багатіями в розкоші. У вищій лізі тут грають судна, що мають більше ста метрів у довжину. Але неназваний мільярдер вирішив переплюнути всіх і замовив собі яхту довжиною понад 200 метрів.

Цей проект називається Triple Deuce, що можна перекласти як «Потрійна двійка», – це натяк на довжину судна. Його планують зробити саме 222-метровим в довжину та майже 25-метровим в ширину. Його довжина на 2 метри перевищить навіть довжину сумнозвісного круїзного лайнера «Коста Конкордія». Яхта матиме сім палуб, два басейни, декілька гарячих ванн та каюти рівня люкс площею 60 квадратних метрів. А господар під час плавання житиме у справжніх хоромах площею 275 квадратних метрів. У цій каюті буде кабінет, їдальня та тренажерна зала.

На Triple Deuce зможуть розміститись до ста членів екіпажу та 36 гостей. До їхніх послуг будуть також перукарня, масажний салон, вертолітний майданчик та доки для великих та малих плавзасобів (човнів, катерів та навіть яхт поменше). Власника судна в ці місця доставлятиме персональний ліфт, сполучений з його каютою.

Хто замовник будівництва, поки що невідомо. Завершити його мають аж через три роки – у 2018. Обійдеться цей розкішний корабель замовнику в $1 млрд. А коли Triple Deuce зійде на воду, на його обслуговування знадобиться $20-30 млн на рік.

Максимальна швидкість яхти становитиме 30 вузлів, що трохи більше 55 кілометрів на годину. Для яхт це дуже гарний показник – судно вважатиметься одним з найшвидших у своєму класі.

Будівництво плавзасобу має початися вже цього року. Верф для цього поки не визначена (буде проведений спеціальний тендер), але напевне яхта робитиметься в Європі. Трудитися над нею буде команда з 500 осіб.

Навіщо ж містеру Інкогніто таке велике судно? На це запитання відповів причетний до проекту брокер Крейг Тімм з агентства 4Yacht. За його словами, майбутній власник хоче мати найбільшу у світі яхту, але боїться, що його переплюнуть інші багатії. Подібні випадки вже були. Шейх Дубая Мохамед ібн Рашид аль-Мактум в 2008 мав найбільшу у світі яхту «Дубай» довжиною 162 метри.

Російський мільярдер Роман Абрамович замовив собі яхту Eclipse («Затемнення») довжиною 163,5 метри, що була лише на 1,5 м довшою за «Дубай», але отримала звання найдовшої у світі.

Такою вона була з 2010 по 2013 рік, коли на воду спустили яхту Azzam, що належить королівській родині ОАЕ. Її довжина 180 метрів.

Таким чином, невідомий замовник Triple Deuce суттєво підвищить планку в гонці найкрутіших яхт, коли судно зійде на воду. За словами Тімма, переплюнути його буде дуже складно, якщо взагалі можливо.

За матеріалами Daily Mail

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися