Четвер, 13 Червня, 2024

Японці приймають роботів до школи

Поки одних роботів звільняють через некомпетентність, інші йдуть здобувати освіту. У японському місті Васеда андроїда Pepper офіційно зарахували до середньої школи. Він стане першим кібернетичним пристроєм, який навчатиметься разом із дітьми.

 

На честь незвичайної події в школі влаштували вступну церемонію. На ній ведучі закликали учнів максимально використовувати унікальні шанси спілкування з роботом, оскільки це їм стане в пригоді в майбутньому житті. Сам Pepper заявив, що «ніколи не думав, що його приймуть в людську школу», і пообіцяв займатися щосили. Цей робот вміє говорити не тільки японською, але й англійською. Тому його будуть в основному використовувати на заняттях з англійської мови.

Pepper створила японська компанія мобільного зв’язку Softbank Corp. У червні минулого року першу партію з тисячі роботів з ціною кожного $1,9 тис. розкупили за одну хвилину. Робот оснащений великою кількістю камер і датчиків, які дозволяють йому розпізнавати практично весь спектр людських емоцій: радість, смуток, страх, хвилювання, роздратування. Залежно від ситуації Pepper може засміятися у відповідь на жарт або втішатиме. Він також може навчатися.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися