Четвер, 13 Червня, 2024

На ваші смайлики в листуванні можуть реагувати неочікувано

Смайлики часто дозволяють нам виразити свої емоції там, де слів не вистачає. Але виявилося, що користуватися ними треба обережніше. Учені Міннесотського університету з’ясували, що користувачі сприймають значення смайликів по-різному. Причому це правильно, навіть якщо листування відбувається в рамках однієї операційної системи.

Дослідники вважають, що емодзі сприймаються не однаково через відмінності в деталях. Одні й ті самі смайли на кожній платформі – Apple, Twitter, Android, Facebook – виглядають по-різному.

Як приклад експерти дослідили емодзі, що показує зуби. Науковці опитали респондентів, які повинні були оцінити настрій емодзі за шкалою від -5 до +5. 70% людей помістили його в негативну зону – більшість із них поставила оцінку -3. Проте, 27% респондентів вважають, що це позитивний смайл. Такий емодзі здається здебільшого позитивним на смартфонах від Microsoft, Samsung, LG і Google, а на пристроях від Apple він виглядає досить страхітливо.

Крім того, неправильне розуміння емодзі може виникнути, навіть коли двоє людей бачать одні й ті ж смайли. Це означає, що смайли можуть призвести до непорозуміння навіть серед людей, які користуються однією і тією ж операційною системою.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися