Європа штрафуватиме Бельгію за повільний інтернет: 5000 євро щодня, поки він не стане швидким

Справа почалася після того, як у 2014 році Європейський парламент і Рада ЄС прийняли директиву на сприяння і стимулювання розгортання високошвидкісних мереж зв'язку

Європейський суд оголосив свій вердикт щодо справи проти Бельгії, яка два роки тому не захотіла прийняти закон про розвиток швидкісного інтернету. Суд постановив Бельгії щодня виплачувати штраф у розмірі 5000 євро до моменту, поки країна не почне розгортати інфраструктуру швидкого доступу в онлайн.

Справа почалася після того, як у 2014 році Європейський парламент і Рада ЄС прийняли директиву на сприяння і стимулювання розгортання високошвидкісних мереж зв’язку. Цей документ встановлює мінімальні вимоги до фізичної інфраструктури цих мереж. Держави-члени ЄС повинні ратифікувати цю директиву не пізніше 1 січня 2016 року.

Бельгія не квапилася впроваджувати відповідний закон, і два роки тому Європейська комісія подала в суд на цю країну. Єврокомісія спочатку хотіла стягувати з Бельгії добовий штраф у розмірі 54 639 євро, але згодом вимоги значно зменшили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я