YouTube почав схиляти до ввічливості в коментарях

Нове вікно з пропозицією переосмислення наразі слугує лише для інформування. Опублікований коментар можуть видалити модератори YouTube або власники каналу

Найбільший відеохостинг планети запустив інструмент контролю за негативними та образливими коментарями. YouTube буде прохати користувача, який хоче залишити подібний коментар, переглянути свій намір.

Вікно з попередженням з’являтиметься перед публікацією думки і пропонуватиме відредагувати написане. Можливість опублікувати коментар без змін ще доступна.

YouTube вчитиметься розпізнавати негативні коментарі на основі повідомлень від інших юзерів. Представники відеохостингу попереджають, що система не завжди може правильно реагувати, тому у вікні попередження буде також посилання для зворотного відгуку.

Нове вікно з пропозицією переосмислення поки що слугує лише для інформування. Опублікований коментар можуть видалити модератори YouTube або власники каналу.

Власники каналів також отримали новий фільтр у кабінеті YouTube Studio, який дозволяє ховати неприйнятні коментарі, які автоматично потрапили на розгляд модераторів. При активації цієї опції для перегляду таких коментарів власникам каналу необхідно буде виконати додаткові дії.

Із 2019 року YouTube у 46 разів збільшив кількість щоденно видалених коментарів. Також минулого року 54 000 канали було заблоковано через образливі коментарі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я