П’ятниця, 19 Липня, 2024

У вас є ідея нового емотикона? Він може опинитися в кожному смартфоні

У вас є можливість зробити так, щоб незвичний малюнок емоції чи певного явища вбудували в кожен смартфон на планеті. Є простий спосіб подати свого персонажа на офіційний розгляд: потрібно лише надати малюнок свого емодзі та заповнити форму. Консорціум Unicode приймає пропозиції щодо емодзі до кінця липня.

Від баклажана до полум’я – сучасні смартфони пропонують багато картинок емодзі для того, що ви можете висловити. Але якщо ви все ще вважаєте, що наявні 3782 емодзі не повністю охоплюють весь спектр ваших виразів, подайте своє.

Unicode, організація, яка встановлює стандартний набір емодзі, наразі розглядає публічні пропозиції щодо наступного набору нових емодзі. Але оскільки Unicode щороку приймає менше емодзі, ваша заявка має бути першокласною.

Щоб подати заявку, усе, що вам потрібно зробити, це заповнити форму подання емодзі Unicode, яку ви можете знайти на сторінці https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4BxO5oygciuNnbp0FiIKhhorX3RSgA1QIuVx0o5Vo_og14Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_link.

Однак, якщо ви справді хочете, щоб вашу заявку прийняли, перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваша ідея справді нова. У Unicode зберігається список усіх схвалених наразі емодзі, але також є список усіх емодзі, які люди надсилали в минулому.

У Unicode кажуть, що вони не розглядатимуть нічого, що вже було відхилено за останні чотири роки, тому вам потрібно буде перевірити, чи вашу ідею хтось насилав.

Перегляд списку відхилених ідей також дає досить гарне уявлення про те, що Unicode прийме, а що ні.

Надто розпливчасте «нейрорізноманіття», надто специфічний специфічний «житній хліб», а також усі шість окремих запитів на «лист коноплі» були відхилені з різних причин.

Unicode також каже, що автоматично відхиляє будь-які логотипи, бренди, інші права на інтелектуальну власність третіх сторін, значки інтерфейсу користувача, вивіски, конкретних людей, конкретні будівлі та пам’ятки, божества.

Затяті шанувальники емодзі, можливо, вже помітили, що емодзі Токійської вежі здається явним порушенням цих правил.

Unicode знає про цю невідповідність, але каже: «Багато історичних емодзі порушують чинні чинники для включення. Після кодування емодзі його неможливо вилучити зі стандарту Юнікод».

Це означає, що немає сенсу переглядати архіви, щоб знайти лазівку для обґрунтування вашої пропозиції.

Але як тільки ви переконаєтеся, що вашу пропозицію не відхилять одразу, настав час подати свої аргументи.

Перше, що потрібно Unicode, це назва, а також кілька кольорових і чорно-білих зображень ваших емодзі.

Якщо ви не настільки мистецькі, можна попросити когось іншого намалювати це для вас, але ви повинні володіти всіма правами на зображення, тому нічого, взятого з зображень Google, не підійде.

Для назви спробуйте надати щось, що описує зображення, а не повідомляти користувачеві, для чого призначений емодзі.

Наприклад, Unicode говорить: «Використовуйте описовий термін, як-от «Усміхнене обличчя з усміхненими очима та рукою, що прикриває рот», а не щось наказове, як-от «Обличчя, що сміється».

Далі, найважливіше, що ви можете надати, — це переконливі докази того, що люди дійсно вживають слово, яке захоплює ваш емодзі.

Unicode вимагає, щоб ви надсилали знімки екрана з Google Trends, щоб показати, що люди дійсно захочуть використати те, що ви створили.

Фактично, якщо запропоновані вами емодзі мають багато потенційних застосувань або інтерпретацій, це може бути трохи на вашу користь.

Наприклад, в успішній заявці на емодзі з розірваним ланцюгом пошук терміна «свобода» використовувався разом із пошуком «порушене посилання».

Однак петиції та приклади для соціальних медіа не приймаються, оскільки їх можна надто легко спотворити.

Вам також потрібно буде обґрунтувати, як ваша пропозиція може працювати разом із тисячами існуючих емодзі.

Це включає в себе пошук прикладів того, як це можна використовувати в послідовності для передачі нових значень.

Як приклад, Юнікод вказує на те, що емодзі «корзина» і «полум’я» можна використовувати для передачі фрази «пожежа сміття».

Unicode не розглядатиме вашу пропозицію, якщо її можна буде передати за допомогою комбінації існуючих емодзі, тому добре подумайте, чи можливо це.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися