Четвер, 20 Червня, 2024

Злочинці можуть проникнути в будинок за допомогою нової ляльки Барбі

Знаменита лялька Hello Barbie стала сучасною – її оснастили модулем бездротового зв’язку Wi-Fi, але це зробило її помічником для злодіїв. Проблему озвучив президент і операційний директор MasterCard Аджей Банга.

Злочинці можуть отримати контроль над «голосом» новинки Mattel і переконати дитину впустити їх у будинок. «Тільки подумайте про віддалений злом цієї ляльки. Хакери її зламують, а потім кажуть вашому 3-річному малюкові щось на кшталт: «Чи дома мама?», «Чи можете ви відкрити мені двері?», «Я йду до вас у гості», – розповідає дослідник.

Це не перша загроза, яка виходить від культової іграшки. У грудні минулого року стало відомо, що хакери можуть віддалено втручатися в роботу вбудованого в ляльку WiFi-модуля, після чого отримати доступ до конфіденційної інформації, паролів і даних кредитних карток. Тоді Mattel відреагувала оперативно й закрила «діри».

На конференції з кібербезпеки озвучили побоювання з приводу зростання кількості загроз. Найбільшою уразливістю назвали «інтернет речей». Будь-яка техніка в будинку, яка автоматично підключається до інтернету й пересилає дані іншому джерелу, потенційно небезпечна. За допомогою пристроїв, подібних до Hello Barbie, у день відбувається до 15 тис. спроб зламати систему MasterCard.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися