Середа, 22 Травня, 2024

YouTube запускає розділ з терміновими новинами

Google запускає розділ «Термінові новини» у відеохостингу YouTube. Він буде схожим на розділ «Рекомендовані відео», який запрацював дещо раніше. Новини відбиратимуться спеціалізованим алгоритмом, однак невідомо, чи буде розділ з терміновими новинами постійним або з’являтиметься час від часу.

новинами

Для більшості користувачів YouTube — це місце, де можна швидко переглянути цікаві відео. Але в міру того, як ресурс стає старшим, він усе більше тяжіє до медіа, пише Techcrunch, а вільну нішу користувальницьких відео займають тепер Facebook і Twitter.

Запуск рубрики «Термінові новини» може призвести до створення партнерських проектів Google з різними великими каналами новин. За даними Techcrunch, створення такої єдиної платформи Google дає велику перевагу перед іншими сервісами.

Нещодавно YouTube також почав показувати поточну популярність відео. Сервіс працює над лічильником, який показуватиме, скільки людей дивляться ролик у той самий момент, що і ви.

Нова функція поки що знаходиться в тестовому режимі та доступна обмеженій кількості користувачів Android. Ті, хто потрапив у програму тестування, тепер бачать під заголовком відео лічильник поточних переглядів. Це виглядає приблизно так само, як звичний лічильник переглядів для прямого ефіру, але працює для вже завантажених файлів.

Розробники кажуть, що нова можливість також буде корисною творцям контенту. Вони краще орієнтуватимуться в популярності своїх матеріалів і бачитимуть, коли відео почне розповсюджуватися в інтернеті.

У червні цього року YouTube заявляв, що щомісячна аудиторія зареєстрованих користувачів сервісу становить 1,5 млрд осіб. На мобільні пристрої припадає більше половини переглядів, а сайт YouTube локалізований у більш ніж 88 країнах. Інтерфейс YouTube перекладений на 76 мов світу. Тобто 95% користувачів інтернету можуть користуватися сайтом рідною для себе мовою.

Кількість авторів, чий річний дохід на YouTube вимірюється шестизначними цифрами, за рік зросла в півтора раза. У YouTube-студіях у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лондоні, Токіо, Сан-Паулу і Берліні проводяться освітні програми і семінари для авторів.

З 2007 року відеосервіс виплатив партнерам, які заявили права на свої ролики, близько двох мільярдів доларів. Системою Content ID користуються понад 8000 партнерів, серед яких великі мережеві мовні компанії, звукозаписні студії і кіностудії. Усі вони заявили права більш ніж на 400 мільйонів роликів. У системі Content ID зберігається понад 50 мільйонів активних цифрових відбитків. Це найбільша база даних такого роду у світі. Вона навіть отримала премію «Еммі».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися