Понеділок, 20 Травня, 2024

YouTube зробив «безпрецедентний» крок: видалив 70 000 відео щодо України

З моменту вторгнення Росії в Україну у лютому YouTube до сьогоднішнього дня видалив понад 70 000 відео, пов’язаних з конфліктом. У компанії назвали цей крок “безпрецедентним”. Відеохостинг розповів, що видалив багато відео через порушення своєї політики щодо основних насильницьких подій, яка забороняє творцям контенту заперечувати або баналізувати такі події, як вторгнення.

YouTube не розповів деталі примусових заходів, але зазначив, що призупинив близько 9 000 каналів, у тому числі один, пов’язаний з прокремлівським журналістом Володимиром Соловйовим. Деякі з відео, які YouTube зняв, порушували правила компанії, називаючи вторгнення «визвольною місією».

«У нас є політика серйозних насильницьких подій, і це стосується таких речей, як заперечення великих насильницьких подій: усього від Голокосту до Сенді Гука. І, звісно, те, що відбувається в Україні, є великою насильницькою подією, – сказав Ніл Мохан, директор із продуктів YouTube. – І тому ми використали цю політику, щоб вжити безпрецедентних дій».

Частково внаслідок своїх дій YouTube спостерігає значне збільшення кількості людей в Україні, Польщі та Росії, які споживають «авторитетний» контент про конфлікт. В Україні, наприклад, новини про вторгнення зібрали понад 40 мільйонів переглядів.

«Перша і, ймовірно, найголовніша відповідальність — переконатися, що люди, які шукають інформацію про цю подію, можуть отримати точну, високоякісну та достовірну інформацію на YouTube», — сказав Мохан.

Цей крок підкреслює важливу роль таких служб, як YouTube, у запобіганні поширенню дезінформації в інтернеті. Тільки в Росії YouTube має понад 90 мільйонів користувачів, що робить його єдиною найбільшою платформою для обміну відео в країні. Дії компанії проти спонсорованих російською державою мереж, таких як RT і Sputnik, сильно вплинули на здатність цих організацій поширювати повідомлення Кремля.

2 КОМЕНТАРІ

    • Останній символ — емодзі лайка (сайт про технології їх не підтримує).

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися