Диски відновлення Windows не працюють через баг

диски відновлення, створені за допомогою програми «Резервне копіювання та відновлення» (Windows 7) на пристроях із Windows без оновлень після 11 січня 2022 року, не стикаються з цією проблемою.

Диски відновлення, створені за допомогою програми «Резервне копіювання та відновлення», не працюють у системах, на яких встановлені оновленнями Windows після 11 січня 2022 року. Корпорація Майкрософт працює над вирішенням проблеми, але не поділилася датою випуску патчу. Проблема не впливає на сторонні програми резервного копіювання та відновлення.

Проблема торкається дисків відновлення, створених за допомогою програми Резервне копіювання та відновлення на Панелі керування. Ця утиліта доступна з часів Windows 7. Баг торкається всіх версій Windows 10 версії 1607 або новіше та всі версії Windows 11.

«Після встановлення оновлень Windows, випущених 11 січня 2022 року або новіших версій Windows на ураженій версії Windows, диски відновлення (CD або DVD), створені за допомогою програми Резервне копіювання та відновлення (Windows 7) на панелі керування, можуть не запуститися», – пояснили у Microsoft.

При цьому диски відновлення, створені за допомогою програми «Резервне копіювання та відновлення» (Windows 7) на пристроях із Windows без оновлень після 11 січня 2022 року, не стикаються з цією проблемою.

У документі підтримки Microsoft не пояснюється, чому останні оновлення Windows перешкоджають роботі дисків відновлення. У ньому лише зазначається, що компанія працює над виправленням і що оновлення з’явиться в майбутньому випуску.

За словами Microsoft, ця проблема не впливає на програми резервного копіювання або відновлення сторонніх розробників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я