Неділя, 25 Лютого, 2024

Із Google Glass можна вже прощатися

Довгоочікувані «розумні» окуляри Google Glass можуть так і не з’явитися на прилавках магазинів: компанія офіційно припинила їхнє виробництво та продаж. Причиною такого рішення стали ціна та захист особистих даних користувачів. І хоча пошуковий гігант каже, що робота над окулярами продовжиться, цим уже будуть займатися спеціалісти іншого його підрозділу.

Уперше публіка побачила Google Glass, які показують контент на мініатюрному екрані, під час презентації у 2012 році. Окуляри так і не вийшли з тестової стадії, проте у 2013 році бажаючі отримали можливість їх вільно купувати – пошуковий гігант почав продавати у США комплект розробника Google Glass Explorer Edition за ціною $1500. Пристрій можна використовувати для фотографування та зйомки відео, для відправки знятого матеріалу по електронній пошті та через соціальні мережі. Для управління гаджетом використовуються голосові команди та сенсорна панель.

Спершу появу такого гаджета як Glass сприйняли з ентузіазмом, але з часом він почав спадати, а ключові розробники – займатися іншими проектами. Наприклад, Twitter припинив підтримку свого клієнта для цих окулярів. Окрім цього, користувачів цих окулярів часто чекали різні проблеми: їх, наприклад, заборонили носити відвідувачам деяких ресторанів та кінотеатрів. Google Glass також навіть стали причиною цифрового похмілля – перший в історії пацієнт з таким розладом звернувся до медиків.

Хоча у Google кажуть, що робота над окулярами продовжується, але нова команда зосередиться на майбутній версії, терміни презентації якої не називаються. З поточним варіантом Glass можна прощатися назавжди – пошуковий гігант припинить прийом заказів на комплекти Explorer Edition уже наступного тижня.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися