З goTenna мобільна мережа не потрібна

Любителям відпочинку у віддаленій від цивілізації місцевості, де часто навіть немає покриття мобільних операторів, нерідко доводиться купувати рації для зв’язку між собою. Проте аксесуар goTenna дозволить використовувати для цього власний мобільник, який зможе працювати за призначенням без доступу до стільникового сигналу.

Цей невеликий аксесуар являє собою радіопередавач, який по бездротовому каналу може зв’язуватись зі смартфоном та отримувати від нього повідомлення та географічні координати. Останні goTenna передає за допомогою радіохвиль іншим доступним в окрузі власникам цього гаджета. Саме через це аксесуар продається парою: один можна залишити собі, а інший – віддати другу.

Для роботи необхідно, щоб goTenna розміщувався не далі 10 метрів від смартфона – це гранична дальність прийому Bluetooth-LE. Після цього аксесуар передає отриману інформацію на так званих «довгих» радіохвилях у діапазоні 151-154 МГц. Завдяки цьому в лісовій місцевості можна отримати зв’язок на відстані майже в 70 км, а в мегаполісі – до 50 км залежно від рельєфу та перешкод.

Продажі goTenna заплановані на кінець цього року за ціною в $150.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я