Четвер, 30 Травня, 2024

Із користувачів Android виходять кращі романтичні партнери, ніж з юзерів iPhone

Дослідження романтичних стосунків понад 2000 користувачів показало, що власники Android частіше виявляються кращими партнерами, ніж власники iPhone. Це пояснюється тим, що користувачі Android менше схильні до появи в них дратівливих телефонних звичок, які дратують їхніх коханих. Зате попереднє дослідження показало, що в юзерів iPhone більше шансів піти на побачення, ніж у власників Android.

Сайт Compare My Mobile опитав користувачів до Дня Святого Валентина про їхні дратівливі звички та як вони можуть дратувати їхніх романтичних партнерів. Серед таких звичок виявилися використання телефона під час перегляду телевізора або фільма, під час розмови, під час обіду, під час «якісного часу». Також людей дратують ті, хто відправляє текст у кількох повідомленнях замість одного, робить багато однакових фото, фотографує їжу перед обідом, не відповідає на повідомлення, гучно говорить по телефону, надмірно публікує в соцмережах, використовує фільтри на кожному фото.

Таблиця показує відсотки того, наскільки часто власники iPhone та and Android демонструють відповідну дратівливу поведінку. Чим нижчий відсоток, тим краще.

Ця таблиця показує ті самі рейтинги того, наскільки ці дратівливі звички можуть стати останньою краплею для чоловіків і жінок.

Оскільки юзери Android демонструють менший відсоток дратівливих звичок, автори дослідження дійшли висновку, що вони можуть бути кращими романтичними партнерами, ніж власники iPhone.

До речі, у цифрову еру знайти свою другу половинку стало ще складніше, адже тепер цьому заважає виробник смартфона. Застарілий смартфон зменшує ймовірність піти на побачення на 56%.

Онлайн нині став головним способом пошуку партнера для романтичних стосунків. Популярність цього способу знайомства випереджає інші способи, зокрема, зустрічі в барах, ресторанах, через друзів. Якщо в 1940 році майже 80% пар знайомилися через сім’ю, друзів або в навчальних закладах, тепер же 67% пар знайомляться або в барах, або онлайн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися