Четвер, 23 Травня, 2024

Із гарними фотографіями легше шукати роботу

Привабливі фотографії у профілі в соцмережі сприяють пошуку роботи. Такого висновку дійшли вчені Гентського університету, які провели власний експеримент. Вони створили підробні профілі й розсилали з них резюме на реальні вакансії.

Дослідники розіслали понад 2000 підроблених резюме від 4 фальшивих кандидатів. Їх відсортували за привабливістю – учені попросили 195 добровольців оцінити зовнішність і особистісні якості людей на фото.

Найменшу привабливість має фотографія зліва, найбільшу – правий знімок

Далі вчені відправили роботодавцям по два листи з однаковим рівнем освіти і навичками. Але до кожного резюме вчені прикріпили випадкові фотографії. Єдиним способом визначити різницю між кандидатами, кажуть вчені, була перевірка профілів здобувачів на Facebook.

Науковці помітили: привабливих кандидатів на 40% частіше відразу ж запрошували на співбесіду. У середньому вони отримували позитивний зворотний зв’язок від рекрутерів на 21% частіше. Особливо це було помітно, якщо рекрутери були жінками, і в разі вакансій, на які була потрібна людина з високим рівнем освіти.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися