Середа, 6 Грудня, 2023

За користування зв’язком Vodafone дає бонуси

Vodafone впровадив бонусну програму для клієнтів Vodafone Бонус. Вона дозволяє отримати приємні подарунки за користування мобільними послугами оператора.

Активувати Vodafone Бонус у тарифах передплати можна безплатно, надіславши цифру 5 у SMS на номер 820. Далі оператор надаватиме по 1 бонусу за кожну 1 грн витрат на мобільний зв’язок і по 5 бонусів за кожен день з мобільним інтернетом.

У контрактних абонентів послуга Vodafone Бонус активується автоматично. Абоненти контрактних тарифів Vodafone вже отримують по 1 бонусу за кожну 1 грн витрат на мобільний зв’язок та щомісяця можуть дізнаватися, скільки бонусів вони отримали, переглянувши свої електронні рахунки.

Також усі абоненти можуть отримувати бонуси за оплату своїх звичайних покупок спільними картками ОТП Банку та Vodafone або Альфа-Банку та Vodafone.

Усі отримані бонуси можна онлайн обміняти на послуги зв’язку Vodafone або на подарунки – різноманітні товари та послуги від популярних інтернет-магазинів та підприємств:

World of Tanks, World of Warships – онлайн-ігри;

WOG – заправка авто;

makeup.com.ua – косметика і парфумерія;

lamoda.ua – одяг, взуття і аксесуари;

garnamama.com.ua – дитячий одяг і взуття;

karabas.com – квитки на концерти;

eda.ua – доставка їжі;

bodo.ua – подарунки та емоції;

hotels24.ua – бронювання готелів;

Coral Travel – подорожі;

СушіЯ, Il molino, «Мировая Карта» – ресторани;

Видавництво Старого Лева – книжки;

journals.ua – онлайн-передплата на журнали.

Після обміну бонусів замовлений пакет послуг Vodafone активується за лічені секунди, а товари та послуги магазинів можна замовити через інтернет, вказавши промокод, який буде надіслано в SMS після обміну бонусів.

Абоненти Vodafone також можуть обміняти свої бонуси на добрі справи за програмою «Добра справа у подарунок». Вона дозволяє передати накопичені бонуси на проведення дітям операцій з усунення вроджених вад серця, відновлення зору чи функції опорно-рухового апарату.

Програма лояльності Vodafone Бонус доступна як для тарифів Vodafone, так і для тарифів МТС. При переході з тарифів МТС в тарифи Vodafone всі накопичені раніше бонуси тепер зберігаються. Деталі програми – на сайті Vodafone Bonus.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися