Четвер, 29 Лютого, 2024

За все життя ми шукаємо, що подивитися, довше, ніж чистимо зуби

kid-holding-tv-remote

Чи здогадувалися ви, що неквапне перемикання каналів у пошуку цікавого контенту забирає великий шмат життя? На це заняття ми витрачаємо близько 15% всього часу, який щодня присвячуємо телевізору. Аналітики Ericcson порахували також, скільки часу за все життя користувачі витрачають на вибір контенту.

Сьогодні ми проводимо близько 1,5 години на день перед різними екранами. При цьому час, який ми віддаємо телевізору, дещо зменшився – на 2,5 години на тиждень. Далі фахівці Ericsson використали дані від 13 548 смартфонів Android та опитали 30 тисяч користувачів у всьому світі, щоб з’ясувати, скільки при цьому часу ми витрачаємо на пошук контенту для перегляду.

Якщо припустити, що середня тривалість життя становить близько 80 років, тоді на перемикання каналів нам потрібно близько 1,3 року. Це близько 474,5 днів. Ця цифра майже у чотири рази вища, ніж час, який стоїть у заторах середній американець: у них він проводить 112 днів. За все життя ми також ходимо в туалет загалом лише 24 дні. На чищення зубів як його рекомендують стоматологи – протягом двох хвилин – нам за все життя необхідний 81 день. Навіть якщо додати всі ці заняття, вийде 433 дні з життя, що все одно менше 474,5 днів, які ми витрачаємо на пошук контенту для перегляду.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися