Вівторок, 16 Липня, 2024

104 дитини відновили здоров’я за благодійною програмою Vodafone Україна

Завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа у подарунок» більше 100 дітей отримали шанс на здорове життя. Цей проект став можливим тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone спрямовує на допомогу дітям. Допомогу отримує малеча, яка потребує термінової складної операції з усунення вродженої вади серця, відновлення зору та опорно-рухового апарату.

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно, при цьому черга на безплатне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом. За 2016 рік таку поміч отримали 7 дітей.

Програма реалізована за участі Київського Міського Центру Серця, Клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Допомогу отримують діти з різних куточків України. Так, у 2016 році разом зі своїми абонентами компанія Vodafone Україна допомогла дітям з Хмельницької, Волинської, Харківської, Житомирської, Одеської, Сумської, Рівненської та Дніпропетровської областей. Першу операцію в рамках програми «Добра справа у подарунок» було зроблено у вересні 2011 року.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися