Вівторок, 23 Липня, 2024

Жінка з Південної Кореї зустрілася з померлою дочкою за допомогою віртуальної реальності

Мати змогла знову побачити свою померлу дочку за допомогою технології віртуальної реальності. Розробники створили цифрову копію дівчини, з якою її мати поспілкувалася, надівши VR-шолом і тактильні рукавички. Жінка заявила: «Можливо, це і був справжній рай».

Дочка Чан Чжи Сун на ім’я Найон померла в сім років від рідкісного захворювання у 2016 році. Жінка взяла участь у зйомках документального фільму «Я зустріла тебе», в рамках якого команда розробників влаштувала їй зустріч з померлою дитиною. Робота над проектом велася вісім місяців.

Інженери використовували реальні фото і відео Найон, а також запис її голосу, щоб відтворити їх у віртуальній реальності. Крім того, їм допомагала маленька актриса, яка надала цифровій моделі свої рухи.

Коли все було готово, жінці видали шолом і тактильні рукавички. Зустріч матері і дочки відбулася в парку, в якому вони часто гуляли – його теж відтворили у віртуальній реальності. Найон вибігла до жінки зі словами: «Де ти загубилася, мама? Ти сумувала за мною?» Жінка простягнула руку і завдяки тактильним рукавичкам змогла відчути дотик долоні дочки. Далі вони вдвох відзначили день народження Найон, задувши свічки на святковому торті. Дівчинка загадала бажання, щоб її мама ніколи більше не плакала.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися