Середа, 24 Липня, 2024

Змінено метод доставки повідомлень про дії в акаунті Google

Одна з опцій безпеки в акаунті Google – повідомлення по електронній пошті про підозрілі дії, як, наприклад, спроби входу з інших місць чи пристроїв. У такий спосіб користувачі отримують інформацію про стан акаунту майже в режимі реального часу. Однак буває і так, що поштова скринька може бути переповненою або користувач не має доступу до інтернету і як наслідок – не може вчасно зреагувати на загрозу.

Починаючи з 1 серпня Google запускає видозмінений механізм інформування про дії в обліковому записі, тепер повідомлення доставлятимуться безпосередньо на Android-пристрій. Причому вони відправлятимуться на всі активні пристрої, пов’язані з обліковим записом. Нововведення значно підвищує шанси на те, що повідомлення буде переглянуто вчасно.

 

android-notifications-eСаме повідомлення містить посилання на сторінку з інформацією про пристрої, які використовувались нещодавно. Користувач отримає ту саму інформацію, що надсилалась електронною поштою: назву пристрою, з якого було здійснено вхід, час, приблизне місцезнаходження, браузер, IP-адресу. Користувач відразу має змогу підтвердити, що це саме він увійшов в акаунт, чи, навпаки, задіяти захисні механізми у випадку несанкціонованого доступу.

Для роботи з повідомленнями використовується компонент Google Play services, нова можливість стане доступною всім користувачам протягом двох тижнів. Раніше Google задіяла можливості Google Play services для змін у процесі дворівневої авторизації.

Джерело: 9to5google

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися