Вівторок, 23 Липня, 2024

Знайдено, можливо, найбільш безглуздий веб-сайт в інтернеті

Журналісти Washington Post, схоже, знайшли найбільш безглуздий сайт в інтернеті. Це One Million Checkboxes – веб-сайт із одним мільйоном маленьких чекбоксів. Відвідувачі клацаютьте на чекбокс, щоб поставити галочку, і тепер чекбокс позначений для всіх, хто зайшов на сайт.

Лічильник, схожий на одометр, відстежує, скільки чекбоксів усі гравці в грі загалом перевірили. Люди люблять хаос, і вони знімають прапорці так само швидко, як інші ставлять галочки назад, щоб спостерігати, як лічильник повертається назад.

Гра — якщо це взагалі гра? — доводить, що технології чудово задовольняють нашу потребу в безглуздих радощах. І це може бути лише тимчасовим у його нинішньому вигляді.

One Million Checkboxes (https://onemillioncheckboxes.com/) розпочався приблизно тиждень тому після мозкового штурму між творцем онлайн-ігор Ноленом Роялті та Нілом Агарвалом. Роялті витратив два дні на кодування веб-сайту та сподівався, що його спробують кілька сотень людей.

Натомість One Million Checkboxes став вірусно поширюватися в соцмережах. Роялті каже, що він майже не спав кілька днів, оскільки приблизно півмільйона гравців (і одна онлайн-атака) постійно руйнували веб-сайт.

Цей сайт отримує те ж саме, що й жанр «інкрементних» ігор або «клікерних» ігор, де ви просто клацаєте, щоб збільшити число. Спробуйте Cookie Clicker або Universal Paperclips. Ви маєте нескладну мету та нескладний спосіб її досягнення.

Навіть розробник називалви One Million Checkboxes найдурнішим веб-сайтом усіх часів. Він вважає, що в інтернеті повинно бути більше тупих маленьких веб-сайтів. Інтернет повинен приносити задоволення! Для чого це все інакше?

За статистикою розробника, в One Million Checkboxes грали близько 500 000 людей. Вони поставили або зняли прапорці приблизно 200 мільйонів разів.

Автор не очікував, що сайт буде дуже популярним. Він був би щасливий, якби цим користувався 500 людей. Тож він зрізав деякі кути, щоб швидко його побудувати.

Але багато чого пішло не так і автор загалом я спав близько семи годин у кілька наступних днів після запуску, коли він гарячково розкручував більше серверів і оновлював код, щоб підтримувати божевільне використання.

Потім була розподілена атака DDoS, і гра тимчасово вийшла з мережі.

Найбільш поставленим прапорцем є поле № 1, за яким йдуть кольорові поля, які видно під час першого завантаження сторінки. Багато людей прокручують до менш завантаженої області та намагаються заповнити кожне поле на екрані. Інші люди знімають прапорці з будь-якого поля, яке бачать, що хтось інший поставив.

І багато людей намагаються знайти тихе місце і щось намалювати. Автор отримав фотографії сердечок, імен, повідомлень та інших зображень.

Кращі гравці поставили десятки мільйонів чекбоксів. Автор здогадується, що вони боти. Але люди надіслали мені скріншоти з десятками тисяч відмічених полів, що дуже божевільно! Це може бути справжня людина.

One Million Checkboxes наразі коштує приблизно 60-70 доларів на день. Автор каже, що це було найбільше задоволення, але ідея витрачати 60 доларів на день безперервно не є чудовою. Тому поточна версія One Million Checkboxes може бути тимчасовою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися