Четвер, 25 Липня, 2024

На YouTube знайшли відео, від якого збоять певні смартфони Anroid

Користувачі повідомляють про збій смартфона Google Pixel 7 Pro при відтворенні певного відео на YouTube. При відтворенні цього відео у смартфона починаються проблеми з екраном. Проблема вирішується, коли відео зупиняється або вимикається звук.

Наразі відомо, що проблема стосується лише Pixel 7 Pro, а не інших пристроїв Pixel. Google вирішував подібні збої в минулому і може випустити оновлення, щоб вирішити цю проблему.

Проблемне відео містить аудіосигнал, що відтворюється на частоті 18 000 Гц. Під час відтворення кліпу на повній гучності вздовж правого краю дисплея Pixel 7 Pro утворюється серія слабких горизонтальних ліній.

 

 

Якщо відео відтворюється на низькій гучності збій екрану не формуються, і проблеми також зникають, коли відео призупинити. Один користувач припустив, що ця проблема пов’язана з динаміками пристрою — низький тон звуку, що надходить із відео, може впливати на частоту оновлення телефону 120 Гц та/або 90 Гц.

Проблема не стосується інших пристроїв Pixel 7, як-от 7a або стандартний Pixel 7, а також старіших чи новіших моделей, як-от Pixel 6 або Pixel 8.

Лінії чітко помітні наживо, але їх важче помітити на камеру.

Це не перший збій, який був помічений на попередніх моделях після дебюту нового флагмана. Наприклад, перегрів є постійною проблемою на пристроях Pixel у зв’язку з різними версіями Android. Коли Android 14 був запущений, це викликало проблеми з нагріванням у попередніх моделях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися