П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Зручне та безпечне навчання англійської для дітей – це про онлайн

В умовах воєнного стану та можливості повернення карантинних обмежень основне освітнє питання – як забезпечити дитині комфортний та безпечний навчальний процес? І якщо на рівні загальної шкільної програми цю проблему вирішують органи влади, то безпечні додаткові уроки чи гуртки лягають на плечі саме батьків. І саме в таких ситуаціях найкращим рішенням є онлайн-курси англійської мови для дітей. В чому ж їх перевага?

Чому варто звернути увагу на онлайн-школу англійської мови?

Позашкільне та додаткове вивчення англійської мови варто організувати саме в онлайн-форматі. Віддалені курси та навчальні програми із застосуванням сучасних технології дозволяють:

  • Обрати формат навчання – в залежності від бажання дитини, батьки можуть замовити індивідуальні чи групові заняття. Комусь легше говорити тільки із вчителем, а хтось краще засвоює знання, спілкуючись з однолітками.
  • Забезпечити індивідуальний підхід – попередня оцінка рівня знань та особистий онлайн-кабінет дозволяють навчатись за індивідуальною програмо, інтенсивність та складність якої адаптована під конкретну дитину.
  • Підтвердити отримані знання – діти можуть пройти Оксфордський тест на знання англійської, та отримати сертифікат, який підтверджує їх рівень спілкування. Це офіційний документ, який може надати додаткові переваги.
  • Застосовувати інтерактивні інструменти – навчальні платформи роблять можливим застосування онлайн-тестів, міні-ігор та інтерактивних текстів. Це ефективні інструменти засвоєння знань, яких просто немає в звичайних книжках і класах.

Онлайн навчання також набагато зручніше як для батьків, так і для дітей. Першим не потрібно відвозити та забирати дитину з занять, а малечі не так втомливо займатись вдома, у звичній та комфортній обстановці.

Навчання онлайн – це навчання в безпеці

Найбільша перевага використання сучасних технологій для навчання, в тому, що онлайн-школа англійської мови цілком безпечна. Тобто:

  • дітям не потрібно виходити з дому, наражаючи себе на небезпеку;
  • батьки не будуть хвилюватись під час повітряної тривоги чи відсутності зв’язку;
  • відвідувати онлайн-уроки англійської можна з дому чи навіть прямо з укриття.

До того ж, з початку карантинних обмежень та впровадження онлайн-навчання в звичайних школах, діти звикли до такого формату отримання знань та майже не помітять різниці між відвідуванням уроків та додатковими курсами. Це означає, що малечі не потрібно проходити адаптацію та освоювати нові технології, тому одразу можна починати ефективне навчання.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися