5 додатків на смартфон та ПК для виправлення постави

Використання гаджетів на ходу, постійна робота за комп’ютером і не дуже комфортне робоче місце з часом призводять до різних проблем зі здоров’ям. Однією з них є порушення постави, яке супроводжується регулярними болями в шиї і хребті. Виправити цей недолік допоможуть програми з нашого списку.

Simply Align

Ви звертали увагу на те, що при використанні смартфона людина більшу частину часу дивиться вниз? Через це шия знаходиться в постійній напрузі, і незабаром ви відчуваєте характерний терпкий біль. Simply Align буде постійно нагадувати підняти смартфон вище і випрямити шию. Додаток працює тільки під час активного використання гаджета і крім нагадувань містить вправи на розтяжку шиї і статистику.

‎Simply Align
‎Simply Align
Developer: Nasir Dowlatkhahi
Price: Free

SmartPosture

Ще одна утиліта на Android, але більш ефективна. На відміну від попереднього аналога SmartPosture відстежує ваше положення в реальному часі, використовуючи гіроскоп. Додаток визначає, як ви тримаєте смартфон, і нагадує, коли потрібно підняти його вище і випрямитися. Повідомлення виводиться у формі вібрації або розмиття екрана. Періоди і точність перевірки можна відкалібрувати в налаштуваннях. Статистика нагадувань додається.

PostureMinder

PostureMinder – розширення для браузера Chrome, яке постійно буде нагадувати користувачеві про необхідність випрямитися або відірватися від роботи і погуляти. Інтервал і час нагадувань можна задавати самостійно. Нагадування виводиться за допомогою текстового і звукового повідомлення і закривається автоматично або вручну користувачем.

PostureMinder
PostureMinder
Developer: msherringbone
Price: Free

Limber

Простеньке розширення для браузера Chrome. Воно багато в чому схоже на PostureMinder, правда, без налаштувань. Повідомлення виводяться регулярно: нагадування випрямитися – кожні 10 хвилин (звуковий сигнал), пропозиція перерви – кожні 30 хвилин.

Limber
Limber
Developer: lsharir
Price: Free

Nekoze

Nekoze – це справжнісінький «наглядач» за поставою для macOS. Додаток не просто регулярно нагадує сісти рівно, він стежить через веб-камеру за тим, як сидить користувач, і при відхиленні від правильної позиції випускає на екран кошеня, яке нявчить і яке перестає сумувати тільки після того, як користувач випрямиться.

Для коректної роботи Nekoze при першому запуску потрібно сісти рівно і натиснути на «старт». Додаток фіксує правильне положення тіла і порівнює його з поточним в режимі реального часу.

‎Nekoze
‎Nekoze
Developer: Katsuma Tanaka
Price: Gratis

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я