Китайські виробники вивели формулу ціни першої хвилі смартфонів –5G+500

Собівартість майбутніх телефонів з 5G виявиться приблизно на $74-80 вищою, ніж у наявних моделей з 4G.

Виробники з Піднебесної визначилися, на скільки дорожчими будуть телефони з підтримкою п’ятого покоління зв’язку. За словами аналітиків DigiTimes, обрана націнка на 5G має бути прийнятною для споживачів та забезпечити достатній рівень прибутковості для вендорів.

Собівартість майбутніх телефонів з 5G виявиться приблизно на $74-80 вищою, ніж у наявних моделей з 4G. Це на 500 юанів більше, тому аналітики називають ціну формулою «5G+500». Ця сума включає $50 за модеми 5G та процесори. Решта $30 припаде на антени, плати та інші матеріали.

Ціна першої хвилі апаратів 5G відображає також 20% прибутку, які необхідно додати до їхньої собівартості. Виробники вважають, що ця цифра дозволить їм продовжити зростання заробітків, а для покупців буде прийнятною.

Бурхливе розгортання послуг та користувацьких апаратів з підтримкою 5G має відбутися впродовж 2019 року. Найбільші виробники обладнання, зокрема, Qualcomm, MediaTek, Intel, HiSilicon Technologies, Samsung Electronics та Unigroup Spreadtrum & RDA, уже заявили про запуск своїх рішень у першій половині нинішнього року. Топ-3 вендори – Qualcomm, MediaTek та Intel – уже показали свої чіпи 5G у другій половині 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я