Середа, 17 Квітня, 2024

Як на iPhone швидко прибрати всі додатки з пам’яті

На деяких Android, наприклад, Pixel, OnePlus, Galaxy, можна однією кнопкою закрити всі раніше запущені додатки. Apple не надає такої опції в iOS, через що користувачі змушені закривати запущені програми по одній свайпом вгору. Однак на iPhone також можна провести масове очищення оперативної пам’яті від відкритих програм.

Щоб закрити кілька додатків одночасно, зайдіть у меню нещодавно відкритих програм як звичайно. Для цього на домашньому екрані сучасних iPhone змахніть вгору від нижньої частини екрана і ненадовго затримайте палець у центрі екрана. На iPhone 8 і більш ранніх моделях двічі натисніть кнопку «Додому», щоб відобразити недавно відкриті програми.

Виконавши свайп угору на картці якоїсь програми, можна вивантажити її з оперативної пам’яті гаджета. Захопивши одночасно кілька карток, можна закрити їх одним рухом.

Для автоматизації масового закриття скористайтеся опцією допоміжних жестів (AssistiveTouch). На сучасній версії iOS зайдіть у налаштуваннях у розділ доступності та перейдіть у пункт «Торкання». Знайдіть меню допоміжних жестів та активуйте функцію допоміжних жестів, увімкнувши відповідну опцію. Потім натисніть кнопку створення нового жесту.

Відтворіть дії, які ви виконуєте для одночасного закриття кількох програм, і збережіть цей створений жест.

Для виклику допоміжного жесту тричі натисніть бокову кнопку або кнопку «Додому». На екрані з’явиться клавіша допоміжних жестів, після чого перейдіть у меню нещодавно запущених програм, виберіть новостворений допоміжний жест та запустіть його в роботу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися