Як на iPhone швидко прибрати всі додатки з пам’яті

На iPhone також можна провести масове очищення оперативної пам’яті від відкритих програм

На деяких Android, наприклад, Pixel, OnePlus, Galaxy, можна однією кнопкою закрити всі раніше запущені додатки. Apple не надає такої опції в iOS, через що користувачі змушені закривати запущені програми по одній свайпом вгору. Однак на iPhone також можна провести масове очищення оперативної пам’яті від відкритих програм.

Щоб закрити кілька додатків одночасно, зайдіть у меню нещодавно відкритих програм як звичайно. Для цього на домашньому екрані сучасних iPhone змахніть вгору від нижньої частини екрана і ненадовго затримайте палець у центрі екрана. На iPhone 8 і більш ранніх моделях двічі натисніть кнопку «Додому», щоб відобразити недавно відкриті програми.

Виконавши свайп угору на картці якоїсь програми, можна вивантажити її з оперативної пам’яті гаджета. Захопивши одночасно кілька карток, можна закрити їх одним рухом.

Для автоматизації масового закриття скористайтеся опцією допоміжних жестів (AssistiveTouch). На сучасній версії iOS зайдіть у налаштуваннях у розділ доступності та перейдіть у пункт «Торкання». Знайдіть меню допоміжних жестів та активуйте функцію допоміжних жестів, увімкнувши відповідну опцію. Потім натисніть кнопку створення нового жесту.

Відтворіть дії, які ви виконуєте для одночасного закриття кількох програм, і збережіть цей створений жест.

Для виклику допоміжного жесту тричі натисніть бокову кнопку або кнопку «Додому». На екрані з’явиться клавіша допоміжних жестів, після чого перейдіть у меню нещодавно запущених програм, виберіть новостворений допоміжний жест та запустіть його в роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я