Понеділок, 11 Грудня, 2023

5 найзручніших сервісів для планування житла

Щоб змінити інтер’єр, можна по-старому взяти аркуш та олівець, але наочні результати будуть у спеціальних інструментах. Ми відібрали найзручніші онлайн-інструменти для планування житла.

Roomstyler 3D home planner

Один з найпростіших і водночас доволі функціональних засобів. У Roomstyler дуже легко малювати контури житла з наявних заголовків та додавати в нього різноманітні елементи – від шаф до чашок. Їхня база доволі велика та різноманітна. Розстановка проходить у 2D-форматі, а коли все готово, можна виставити віртуальну камеру та отримати об’ємні знімки під різними кутами та ракурсами. Але щоб їх побачити, треба зареєструватись (можна і через Facebook). Без реєстрації ж доступний лише попередній перегляд у маленькому віконці. Але і він може дати уявлення про те, як буде виглядати кімната.

IKEA Planner

Не дивно, що в одного з найвідоміших виробників меблів є свої утиліти для планування (кухні, шафи тощо). Правда, підійдуть вони вам, тільки якщо ви зібралися купувати продукцію шведського виробника. Інструменти доволі важкі: щоб ними користуватись, треба встановити додаток для браузера. У базі IKEA Home Planner вже є багато готових інтер’єрів, також ви можете розставити меблі самостійно. Робиться це в буквальному сенсі вручну: вибираємо предмети, захоплюємо їх мишкою та встановлюємо туди, де вони можуть стати. Тут нема нічого складного, а те, що процедура одразу проходить у 3D, – це суттєва перевага перед двовимірним режимом, працювати в якому не так зручно.

Design a Room

Чудовий інструмент для тих, хто збирається змінити оздоблення. У Design a Room ви вибираєте тип приміщення (ванна, кухня, вітальня тощо) та його стиль. На екрані з’являється фото вибраної кімнати, у якій можна змінювати текстуру стін та підлоги. І якщо для стін тут йде західний підхід – можна вибрати лише суцільний колір, а не шпалери, – то з підлогою гратися можна довго. У вашому розпорядженні будуть всі традиційні типи підлоги та покриття і багато варіантів кожної з них.

Autodesk Homestyler

Фірма Autodesk не потребує зайвих рекомендацій – це один із провідних розробників програм для моделювання, відомий такими продуктами, як AutoCAD та 3ds Studio Max. Її продукт для моделювання житлових приміщень Homestyler розрахований на досвідчених користувачів. Різноманітних інструментів та елементів дизайну там хоч греблю гати, розбиратися в усьому потрібно доволі довго. Зате коли ви опануєте програму, її можливості стануть вам у пригоді. Змоделювати будь-які типи приміщень там можна до найменших деталей, до того ж робиться це одразу в режимі 3D (хоча двовимірний режим також присутній, і дещо в ньому робити зручніше). Ще одна перевага програми – наявність додатків для iOS та Android.

Паноплан

Якщо ви шукаєте інструмент з російськомовним інтерфейсом, зверніть увагу на «Паноплан». Для його роботи вам потрібно буде встановити спеціальний плагін для браузера. Але на цьому незручності закінчаться. Сам сервіс дуже зручний у роботі, а якщо вам буде щось незрозуміло, підказку можна знайти в розділі «Навчання». Ви можете користуватись майже 1 тис. елементів оздоблення, великою кількістю меблів та декору, освітлення та архітектурних елементів. Працювати можна як у двовимірному, так і тривимірному варіантах. Сервіс умовно безплатний, у звичайній версії доступно лише три рендери (показ фінального варіанта роботи у зручному вигляді) на день, тож зважайте на це при створенні проекту.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися