Понеділок, 27 Травня, 2024

На ПК YouTube можна дивитися без інтернету

Версія YouTube для настільних комп’ютерів тестує завантаження відео у браузері. Це дозволить дивитися ролики без інтернету.

Нова функція вже доступна в тестовому режимі для деяких користувачів преміум-акаунту YouTube. Тестування триватиме до 19 жовтня і записатися на нього можна, відвідавши сторінку експериментальних функцій YouTube.

За наявності сумісного браузера, а це останні версії Chrome, Edge, Opera, при перегляді у них відео YouTube в інтерфейсі з’явиться опція завантаження відео. Після натиснення на неї YouTube завантажить відео на диск і його потім можна буде подивитися в розділі “Завантаження”. Воно доступне з меню у вигляді гамбургера в лівій частині екрана.

Нова функція є лише способом автономного перегляду відео. Ролики не вдасться зберегти у звичних форматах відео для перегляду на інших пристроях. При такій потребі можна скористатися порадою “4 найкращих способи завантажити відео з YouTube”. Для відео на іноземній мові, які ви дивитеся із субтитрами, читайте “Як завантажувати з YouTube відео разом із субтитрами”.

А якщо ви хочете зробити резервний архів улюблених відео, щоб не боятися їхнього видалення або блокування, скористайтеся завантаженням усіх відео з YouTube-каналу. Детальніше дізнавайтеся в матеріалі “Як завантажити всі відео з каналу YouTube”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися