Неділя, 19 Травня, 2024

6 корисних функцій смартфонів, про які не знають власники

Смартфон – фактично продовження руки сучасної людини. Він замінює собою навіть не ящик, а цілу шафу пристроїв і інструментів, але чи знаєте ви всі корисні функції свого Android/iOS? Нижче кілька секретів, які спростять життя власникам смартфонів.

Дані на екрані блокування

Від втрати гаджета не застрахований ніхто, і часто для захисту своїх даних власники встановлюють блокування екрана. Проблема в тому, що навіть при всьому бажанні людина, яка знайшла смартфон, не зможе його повернути – вона просто не дізнається як зв’язатися з власником. Щоб уникнути подібних ситуацій, зайдіть у налаштування екрана блокування і в поле «Контактні дані» введіть щось на кшталт «Будь ласка, поверніть телефон і зателефонуйте на такий-то номер».

Додаток для безпеки

Не застраховані власники не тільки від втрати, але і від крадіжки смартфона. Якщо за контактними даними, вказаними на екрані блокування, з вами не зв’язалися, отже, телефон добровільно не повернуть. У таких випадках корисними будуть додатки безпеки, окрему добірку яких ми робили в статті. Вони дозволяють відстежити місце розташування, віддалено стерти дані і навіть побачити зловмисника.

Смартфон для спостереження

Практично у всіх сучасних пристроях є датчик руху. Завантаживши камеру, яка працює з цією функцією, можна перетворити смартфон на камеру відеоспостереження. Просто поставте гаджет в будь-яке місце з хорошим оглядом, і як тільки датчик зареєструє рух, смартфон відправить фотографію або відео на вказану адресу. Інша схоже програма допоможе трансформувати Android у відеореєстратор.

Меню розробника

Це дійсно крута штука, але буде цікава не всім користувачам. Докладну інструкцію з можливостей меню розробника можна знайти в мережі. Розширений функціонал дозволить коригувати потужність випромінюваного смартфоном сигналу або рівень його прийому, поліпшити продуктивність і навіть змінити зовнішній вигляд системи. Щоб відкрити меню розробника, досить зайти в «Налаштування» –  «Інформація про пристрій» і 7 разів тапнути по «Номер версії». Відповідне меню з’явиться внизу списку налаштувань.

Монохромність

Чорно-білий екран допоможе продовжити термін служби пристрою, і ввімкнути його можна через вищезгадане меню розробника. Просто відкрийте список налаштувань і знайдіть поле «Симулювати колірне середовище», в опціях поставте галочку біля «монохромна».

Універсальний солдат

Android або iOS, як уже говорилося, може замінити цілий набір інструментів, зокрема і будівельних. Добірка програм з цієї статті дозволить перетворити смартфон на рулетку, рівень та інші корисні пристрої.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися