7 цікавих моделей Bluetooth-навушників з Aliexpress

Bluetooth-навушники призначені насамперед для тих, хто в епоху бездротових технологій втомився розплутувати сотні морських вузлів, просто щоб послухати музику. А завдяки присутнім практично в кожній моделі кнопкам управління вони не тільки вирішують цю проблему, але і дозволяють зовсім не діставати телефон з кишені.

За функціональністю бездротові навушники зазвичай поділяють на два типи: накладні – для меломанів і цінителів надякісного звуку – і спортивні, чиє призначення – залишатися на місці під час найінтенсивніших фізичних навантажень. TechToday підібрав для вас 7 цікавих моделей Bluetooth-навушників з незмінно позитивними відгуками від покупців.

Sound Intone BT-09

Bluetooth-навушник можуть працювати 8 годин

Складані Bluetooth-навушники, здатні відтворювати музику не тільки через Bluetooth, а й аудіокабель, з картки пам’яті (обсягом до 16 Гб), також оснащені радіо. Крім того, у дану модель вбудовані мікрофон і потужний акумулятор, здатний, за словами виробника, витримати 8 годин безперервного прослуховування музики. Ціна: 490 грн.

Bluetooth-навушники Meizu EP51

Водонепроникні спортивні Bluetooth-навушники Meizu EP51

Водонепроникні спортивні навушники-вкладиші від популярного бренду Meizu в алюмінієвому корпусі, з вбудованим мікрофоном і магнітами для зручного носіння в перервах між використанням. Bluetooth-навушники постачаються з чохлом для перенесення і набором змінних амбушур, але без шнура для заряджання. Ціна: 900 грн.

QCY QY19

Bluetooth-навушники QCY QY19 мають хороший мікрофон,

Швидше гарнітура, ніж навушники – у відгуках хвалять хороший мікрофон, швидке заряджання і зручне управління. Ці Bluetooth-навушники вологозахищені, легкі, крім класичного чорного є кілька яскравих варіантів дизайну. Ціна: 590 грн.

ZEALOT B19

Bluetooth-навушники ZEALOT B19  з хорошими басами

Стильні і потужні навушники з хорошими басами та ергономічним дизайном. Підтримка карток пам’яті, функціональні кнопки управління і кольоровий LED-екран роблять їх повноцінним окремим девайсом – з приємним доповненням у вигляді можливості відповісти на дзвінок. Ціна: 600 грн.

DACOM Armor G06

Bluetooth-навушники DACOM Armor G06 для занять спортом

Навушники внутрішнього типу, створені спеціально для занять спортом. Ергономічні, щільно прилягають до голови. Захист від води, що дозволяє вийти на пробіжку навіть під дощем, гарне шумозаглушення. Сумісні майже з усіма сучасними пристроями, зокрема, можуть підтримувати підключення до двох гаджетів одночасно. Ціна: 690 грн.

QCY Q26

Мініатюрні Bluetooth-навушники QCY Q26

Мініатюрні роздільні навушники від QCY виглядають як пристрої зі шпигунського фільму, а за функціональністю не відстають від своїх більш громіздких побратимів: вбудований мікрофон, кнопки управління, непоганий для своїх розмірів звук. Відгуки підтверджують: Q26 дійсно не випадають і майже не відчуваються у вусі. Правда, варто врахувати, що заряду цих крихт вистачить тільки на три години відтворення. Ціна: 405 грн.

Bluedio T2

Bluetooth-навушники Bluedio T2 вистачає на 40 годин прослуховування музики

Відмінні риси цих навушників – дизайн, що забезпечує максимальну підстроювання за розміром і неймовірний обсяг акумулятора: виробник обіцяє до 40 годин прослуховування музики і 45 – телефонної розмови за умови всього двогодинного заряджання. Правда, на відміну від більшості подібних моделей, підтримка карток пам’яті та радіо у них відсутні. Ціна: 530 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я