Через терни до зірок з Captain Tom Galactic Traveler

Набридла буденна рутина й одноманітність вихідних днів? Готуйте до старту свій зореліт і досліджуйте сузір’я прямо у своєму смартфоні з лайтовим космічним платформером – Captain Tom Galactic Traveler. Схоже, у цієї невеликої і нехитрої іграшки є всі шанси вкрасти кілька годин вашого часу.

Монохромний космос

Captain Tom Galactic Traveler, як і інші платформери, відрізняється продуманою, красивою і простою графікою. Моделі якісні та пропрацьовані, за винятком низькополігональних астероїдів, але, як на мене, виглядає дуже навіть непогано. Анімація пересування і дій теж нескладна і цілком адекватна.

Картинка приємна для очей і не перевантажує мозок, тому, залипаючи в платформер, можна розвантажити не тільки голову, але і деякою мірою очі. Загалом графіка мультяшна, хоч і не яскрава.

Подорожуй сузір’ями

Геймплейно Captain Tom Galactic Traveler – справжнісінький платформер з елементами адвенчури. Перше завдання гравця – дослідити сузір’я Великої Ведмедиці. Для цього вам виділять джетпак, корабель і радар. Керувати всім цим пропонують за допомогою двох стрілок руху і трійки кнопок дій, разом з педаллю газу. Інтерфейс динамічний, елементи з’являються та зникають при взаємодії з відповідним предметом.

Для «дослідження» космічний шибайголова повинен долетіти до однієї з точок сузір’я, яка фактично є астероїдом (або групою астероїдів), і зібрати на ньому і всередині нього максимальну кількість зірок.

Підказка: На останній досліджуваній точці сузір’я на геймера очікує супутник, за допомогою якого можна відкрити наступне сузір’я для дослідження.

Сила бульбашок

І все було б чудово, якби час дослідження не обмежувався «киснем» – бульбашками, кількість яких тане щосекунди. Поповнити запаси бульбашок можна на астероїдах, вони там постійно респавняться, причому збирати можна як пішки, так і на кораблі.

Бульбашки – це також і зброя вашого астронавта: розчистити дорогу до зірки від космічних паразитів, кроликів і рослин можна, просто заточивши ворожу істоту в повітряну кульку. При достатній вправності також можна використовувати джетпак, щоб падати на своїх супротивників у стилі «Супермаріо».

Краса в простоті

Гра більш-менш проста і розрахована на казуалів. Проходиться легко і приємно, а якщо додати до цього лайтове графічне оформлення та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, то отримуємо досить непоганий платформер, що дозволяє на кілька годин вирватися з цього занудного світу в справжнісінький космічний простір. Любителям жанру рекомендую!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я