Eternium: адвенчура з елементами РПГ і крутим геймплеєм

Часом і в топі Playmarket-у трапляється щось якісне й цікаве, одним з таких проектів є Eternium. Розробникам гри вдалося поєднати казуально-простий геймплей, продуману РПГ і захопливу адвенчуру, упакувавши це в яскраву графіку. Що вийшло в результаті? Давайте розбиратися.

Яскраві тони і мультяшні 3D-моделі

Графіка у Eternium фентезійно-яскрава, але досить якісна, з продуманим освітленням. Моделі в грі досить простенькі (особливо персонажів), текстури далеко не завжди в HD, але виглядає все гармонійно і не сильно навантажує твій девайс. Оточення теж не як в Скайрімі, велосипед ніхто не винаходив і мегадеталізірованні локації не робив, проте основний упор в грі зроблено на геймплей, тому деталізація левелів відходить на задній план.

Анімація динамічна і працює без багів і фризів. Претензії хіба до відображення персонажів у вікні екіпіровки, вже дуже химерно вони виглядають. Звуковий супровід середній, грати можна. Загалом тверда 6 із 10.

Усе, що потрібно для щастя

Крім непоганої графіки Eternium також може запропонувати продумані елементи РПГ, зокрема, систему прокачування скілів і крафту броні. Речі можна перековувати, покращувати або ж створювати з декількох елементів лута нову іграшку з унікальними ефектами. Ну а всякий непотріб просто міняйте на додаткові монети. Цінний шмот буде з’являтись під час проходження.

Для збереження прогресу гравцеві доступно кілька слотів, тому проходження за різних персонажів додається. На вибір, до речі, цілих 3 класи з унікальними навичками, стилем бою і зовнішнім виглядом (у чоловічій і жіночій варіації).

Усе це запаковано в тривіальний, але все ж продуманий сюжет, під час якого герою доведеться відшукати своїх друзів і всією компанією перемогти всесвітнє зло. Деталі адвенчури присутні, причому вельми якісні.

Мрія казуала

А тепер найцікавіше: управляти всіма діями пропонують за допомогою тапів і жестів на екрані. Ніяких джойстиків, ніяких прицілів. Тапнули на карту – персонаж побіг, тапнули на противника – стрельнув, намалювали жест спецприйома – убив відразу 3-х.

На ділі це реалізовано дуже динамічно і якісно, а за рахунок різних типів супротивників (ближній і дальній бій) перемогти, просто затапаючи ворога, не вийде. Тут потрібно стріляти, тут тікати від атаки боса, тут вибирати пріоритетну ціль, а там малювати жест суператаки. Загалом – розминайте пальці.

Чи варто завантажувати? Як на мене – так. Eternium з легкістю допоможе вбити кілька годин часу, а любителі жанру зможуть провести тут не один день, знищуючи босів і лутаючи скрині. Розробникам вдалося поєднати простий геймплей, лайтову графіку і рольову гру, тому аудиторія проекту максимально широка.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я