Субота, 15 Червня, 2024

Гнучкі смартфони: коли варто їх чекати в продажу

Уже цього року прямокутні форми сучасних мобільників можна буде зігнути навпіл. Як повідомляє південнокорейське видання ETnews, компанія Samsung завершує розробку свого гнучкого складного смартфона. Робочий прототип Galaxy X мають показати в третьому кварталі цього року на виставці IFA 2017, яка традиційно проходить на початку вересня.

Виробник випустить кілька тисяч прототипів, які дозволять перевірити якість та продуктивність подібних гаджетів. Ці тестові девайси також дозволять оцінити попит на новий формфактор смартфонів.

Уперше Samsung Electronics продемонструвала свій мобільник, який можна зігнути, на виставці MWC 2017. Компанія дуже стежить за секретністю навколо нього, тому ми до сьогодні не знаємо якихсь подробиць про стан його розробки та характеристики. У Samsung настільки суворо стежать за витоками, що навіть не показали готовий девайс партнерам, які брали участь у його розробці. За чутками, майбутній Galaxy X отримає люксовий дизайн, який сьогодні мають преміальні гаджети Samsung.

Гнучкий смартфон вже спізнюється за планами Samsung – компанія хотіла показати його ще в першому кварталі. Однак дату його появи відклали, щоб збільшити якість продукту. Адже Samsung планує, що Galaxy X стане на сходинку вище в лінійці, ніж звичайні топові смартфони.

Гнучкі смартфони сьогодні не існують, тому у Samsung сподіваються, що такий девайс відкриє нові ринкові ніші. Компанія переконана, що такий пристрій може стати основою для подальшої еволюції мобільних пристроїв.

Однак і затягувати з випуском гнучкого мобільника не варто, адже інші бренди, зокрема, китайські виробники, також намагаються створити подібний. Компанії BOE, Visionox та AUO вже показали прототипи гнучких дисплеїв. Вони співпрацюють з LENOVO, OPPO, VIVO.

«Хоча Samsung необхідно дотримуватися якості на рівні свого бренду, вона повинна звернути увагу на китайські компанії, щоб не втратити досягнення першого виробника гнучкого смартфона, – розповів представник індустрії в інтерв’ю ETTimes. – Ситуація така, що китайські виробники та південнокорейські компанії можуть почати випуск прототипів гнучких телефонів у третьому кварталі. Конкуренція стане ще більш напруженою».

Коли прототип Galaxy X пройде перевірку на стандарти якості, робочі характеристики і попит у користувачів, у Samsung приймуть рішення про запуск масового виробництва таких апаратів. Це, ймовірно, відбудеться в 2018 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися