Кращі мобільні ігри минулого року

Наш бліц-огляд кращих минулорічних додатків та ігор завершимо забавками для Windows Phone. Особливість цієї системи (на відміну від Android та iOS) в тому, що працює вона лише на смартфонах, тож і ігри тут виключно для цих апаратів. Отже, які вони?

Dungeon Hunter 4

«Мобільне Diablo» – саме так прозвали користувачі цю гру за її деяку схожість з відомим комп’ютерним слешером. У Dungeon Hunter 4 вам протистоїть безліч монстрів, яких головний герой за допомогою ваших пальців шинкує, як капусту. Та й інші атрибути на місці: безліч золота, круті костюми та зброя, «прокачка» персонажа та інші принади. Для любителів жанру – те, що треба.

Age of Empires Castle Siege

Тим, хто любить більш реалістичні ігри, напевно сподобається Age of Empires Castle Siege. У ній ви відправитеся в епоху середньовіччя, де будете керувати цілою державою (є навіть Київська Русь). Спочатку треба побудувати і «прокачати» власний замок, щоб захиститись від нападів ворогів, а коли ви твердо станете на ноги, можна спробувати і самому на когось напасти. Любителі стратегій, не проходьте повз!

Cloud Raiders

Ця гра доволі схожа на попередню, вам теж треба спочатку звести та укріпити замок, а потім воювати із сусідами. Проте, на відміну від Age of Empires, у Cloud Raiders події відбуваються в небесах, а точніше – островах, які літають, одним з яких ви і керуєте. Це вносить особливу родзинку в геймплей, а наявність великої кількості динамічних та напружених місій у незвичній обстановці примушують шукати нестандартні підходи у їхньому виконанні. Доволі оригінальна гра.

Farming Simulator 14

Різноманітні «Веселі ферми» стали популярними ще декілька років тому – у розквіт популярності казуальних ігор. Можна подумати, що і Farming Simulator 14 відноситься до цього жанру. Але ні. Тут насправді треба обробляти землю, купувати та використовувати техніку, дбати про добрива та дотримуватись інших аспектів фермерського життя, наприклад, вчасно купувати паливо та запчастини до сільгосптехніки. Додайте до всього цього гарну графіку – і отримаєте популярний симулятор, чим і є ця гра. Коштує забавка 20 грн.

GT Racing 2: The Real Car Experience

Комбайни та трактори – це прикольно, але досить повільно. Якщо вам хочеться великої швидкості і напружених змагань, до вашої уваги GT Racing 2 . У ній ви знайдете дорогі та надшвидкі автомобілі, сильних комп’ютерних суперників на складних трасах та відмінну графіку. До плюсів віднесемо і можливість керування автівкою від першої особи (вид з кабіни). Мобільні ігри доволі рідко дозволяють це робити.

Angry Birds Go!

А якщо ви хочете менш серйозні і більш веселі гонки – до вашої уваги Angry Birds Go! У ній можна грати як за пташок, так і за свинок, а гоночні боліди зроблені з усілякого мотлоху – бочок, коробок, дроту та інших речей, що потрапили під руку мальованим механікам. «Автомобілі» можна тюнінгувати, а при грі за пташок ще й використовувати їхню суперсилу (залежно від виду). Ось така цікава іпостась франшизи Angry Birds.

Гидкий Я: Minion Rush

Як простий таймкілер на Windows Phone пропонуємо гру за мотивами відомого анімаційного фільму «Лихий я». У Minion Rush вам у ролі одного зі знаменитих жовтих міньйонів доведеться виконувати різноманітні місії, а для цього бігати, стрибати, літати, збирати різноманітні речі та іншими способами догоджати своєму босові – злодієві Грю. Робити це можна не тільки самому, але й з друзями або іншими користувачами, граючи через систему Xbox LIVE. Ну і, звісно, багато кумедностей додається.

Five Nights at Freddy’s 2

Жанр «хорор» – дуже нечастий гість на мобільних платформах. Тож тим цікавіша гра Five Nights at Freddy’s 2. Це не тільки лякалка, а ще й головоломка. Грати доведеться за охоронця, що працює в автоматичній піцерії в нічну зміну. І саме вночі там оживають анімовані персонажі, які починають полювання на героя. І хоч гра навряд чи може налякати по-справжньому, грати в метро чи інших людних місцях не рекомендуємо – можна випадково осоромитись.

BADLAND

Одна з найкрасивіших ігор для Windows Phone. Справді, BADLAND, незважаючи на двовимірність, має дуже оригінальну мальовку, схожу на витвори абстракціонізму. Особливо вражає темний перший план на доволі яскравому оригіналі, такий незвичний підхід зустрічається дуже рідко. Усього в цій аркаді 80 рівнів, якими можна насолоджуватися чисто візуально. Що ж до самої гри, то в ній треба керувати чорним створіннячком та проходити різноманітні перепони. Тут все доволі стандартно, але вкупі з графікою гра, безумовно, заслуговує на увагу. Автори оцінили її у 32 грн.

Assassin’s Creed Pirates

Особливої презентації серія Assassin’s Creed не потребує. Вона настільки популярна, що вже давно перебралася на мобільні платформи. На Windows Phone можна пограти в Assassin’s Creed Pirates. Правда, шаленого паркуру по мачтах та реях тут не буде, адже ця гра – симулятор морського бою. Ви маєте свій корабель, можете його «прокачувати», наймати команду та наводити зі своїм екіпажем страх на Карибський басейн. Так, гра не зовсім про те, що можна очікувати, судячи з назви, але від того не менш цікава.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я