Кращі зроблені з дронів відео

У другій частині нашої добірки закцентуємо увагу на містах та архітектурі. Як відомо, через низькі хмари міста з дронів виглядають зовсім по-іншому. На наступному відео з Амстердама вони органічно поєднуються з високими шпилями цього міста. Захоплення викликає і витримка автора. Він каже, що чекав потрібної погоди 10 місяців. Не дарма.

З висоти пташиного польоту красивий не лише Амстердам, а і багато інших міст, наприклад, Київ. В Україні популярні ролики про ці міста зняв підприємець Олег Прилуцький, з яким ми спілкувались влітку.

У нашій країні польоти дронів над містами поки ніяк не обмежуються. А от над деякими районами Пекіна ви так просто не політаєте. Стосується це і Забороненого міста. Автор наступного відео витратив на зйомку комплексу та його околиць п’ять днів та мав проблеми з поліцією. Але ролик вийшов чудовий.

Якщо Пекін привабливий у першу чергу старовиною, то Дубай навпаки – ультрасучасними хмарочосами.

А нова штаб-квартира Apple зацікавила більше 4 млн глядачів, мабуть, тому, що це стосується Apple. Хоча виглядає вона з висоти теж вражаюче.

Навіть якщо місто мертве, з дрона його вигляд кардинально відрізняється від того, що ми бачили на звичайних світлинах та роликах. Перевірено у Прип’яті.

Але коли на відео багато людей і відбувається якесь дійство – це набагато цікавіше. Під час фестивалю Burning Man 2014 це відео з дрона транслювалося наживо на великі екрани біля сцени.

Активно знімали з дронів під час нещодавніх протестів у Гонконгу.

Ну і, звісно, були вони присутні під час подій на Майдані.

Навіть у клубі на концерті з дрона можна зняти цікаве відео. Наприклад, як його збиває бас-гітарист гурту, що виступає на сцені.

3 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.