Вівторок, 23 Квітня, 2024

Найкращі функції Android та iOS, які вони ще не «вкрали» одна в одної

Кілька років тому дві головні мобільні операційні системи світу дуже відрізнялися. Сьогодні ж вони стали дуже схожими завдяки тому, що переймали одна в одної корисні функції. Але між ними все ще є цікаві відмінності.

Android

  1. Додатки за замовчуванням в Android

Десять років після виходу першого iPhone, а власники цього смартфона досі не можуть відкривати посилання, пошту, фотографії тощо в бажаних програмах за замовчуванням. Натомість Android не лише дозволяє змінити стандартні системні програми на ті, що хочеться, але і дозволяє досить просто це зробити.

  1. Пошук Spotlight в iOS

У гаджетах Apple є такий собі універсальний пошук Spotlight, який видає результати з вебу, контактів, місць поруч, файлів у телефоні тощо. Google активно працює над інтеграцією подібних можливостей у свій мобільний пошук. Але навряд чи він зможе зробити подібну універсальну річ, яку зробила Apple, адже остання має патент на універсальний пошук.

  1. Графічні оболонки на Android

Смартфони з ОС Google дозволяють легко змінити зовнішність завдяки підтримці лаунчерів. Серед них є цікаві незвичні варіанти, наприклад, розміщення іконок по колу тощо. Користувачам iOS доводиться бути клонами – їхні iPhone завжди мають однаковий набір рядків і колонок з іконками додатків.

  1. Режим Continuity на iOS

Apple впритул наблизилася до того, щоб смартфон був дійсно центром цифрового світу користувача. Усе завдяки режиму Continuity, який дозволяє легко переносити файли, інформацію та робочий процес між гаджетами. Ви скопіювали посилання на смартфоні? Зможете його вставити на своєму MacBook та продовжити серфінг в інтернеті.

  1. Розумне розблокування на Android

Безпека в Android пропонує більше інструментів ідентифікації користувача. Окрім звичних PIN-коду чи відбитка пальців можна також входити в телефон, просто піднісши його до обличчя. Подібна функція, за чутками, з’явиться лише в наступному iPhone.

  1. iMessage в iOS

Apple вдалося суттєво спростити комунікаційну проблему, з якою стикається Android. Додаток iMessage дозволяє мати одні й ті ж розмови на всіх своїх девайсах. При цьому чати повністю шифровані. Аналоги від Google, такі як Hangouts або Allo, мають багато недоліків. Наприклад, не підтримують SMS чи не мають шифрування.

За матеріалами: Gizmodo

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися